Reklama

Widzi psa przed pizzerią. Kiedy czyta napis na jego obroży, wybucha śmiechem!

Pies przed pizzerią dog-happy © Facebook - Estrella CR

W przeciągu zaledwie kilku godzin ta historia viralowo obiegła sieć. Wszystko za sprawą czworonoga, który nie mógł oprzeć się pizzy. Cóż, trudno mu się dziwić!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Pies uzależniony od pizzy

Wszystko zaczęło się, gdy młoda kobieta poszła na lunch do pizzerii. Gdy zajęła już swoje miejsce, po drugiej stronie okna, zauważyła wpatrującego się w nią psa. Nie było najmniejszych wątpliwości,  zwierzę marzyło tylko o jednej rzeczy: kawałku pizzy.

"Ten dość duży pies chciał, żeby ktoś go nakarmił" - relacjonuje Estrella na swoim Facebooku, gdzie historia o chciwym piesku od razu stała się hitem

Zaintrygowana zachowaniem psa kobieta, podeszła do niego, aby upewnić się, czy się nie zgubił. Wtedy na jego szyi zauważyła wiadomość, która rozśmieszyła ją do łez. Na obroży napisane było: "Nie dawaj mi pizzy".

Kiedy historia tego miłośnika pizzy zaczęła cieszyć się coraz większą popularnością, amerykańska strona Buzzfeed postanowiła przeprowadzić swoje małe dochodzenie. Dziennikarzom portalu udało się dotrzeć do opiekunów psa, którzy prowadzą swój biznes niedaleko pizzerii.

Zagadka rozwiązana 

Właściciele czworonoga wyjaśnili, że ich pupil ma na imię El Jefe i że ma około dziesięciu lat, a także absolutną obsesję na punkcie pizzy! 

W związku z tym, że ich pupil wysiaduje godzinami pod pobliską restauracją żebrząc o kawałek pizzy, jego właściciele postanowili znaleźć skuteczne rozwiązanie. Na jego obroży umieścili klarowny komunikat dla wszystkich, którzy chcą nakarmić tego uroczego łasucha. 

Pamiętajmy - ciężkostrawna i tłusta pizza jest zdedywoanie niezdrowa dla czworonogów. O tym, jakie przekąski możesz podawać psu, przeczytasz tutaj.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz