Reklama

Widzi małą dziewczynkę na dachu budynku. Przerażona dzwoni po pomoc!

straz_pozarna-przed_blokiem_w_bielsku dog-wow © Facebook @bielskiedrogi

Dla bielskich służb ratunkowych było to niecodzienne zgłoszenie. Na dachu domu znajdowało się kilkuletnie dziecko. Powód ekstremalnego zachowania dziewczynki zetnie was z nóg.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Przerażające zgłoszenie

W poniedziałek 2 marca po 15.00 ktoś zadzwonił do służb ratunkowych w Bielsku-Białej ze zgłoszeniem, że na dachu jednego z bloków przy ulicy Rychlińskiego znajduje się kilkuletnie dziecko.

Na miejsce wysłano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję.

 

2.03.2020 godzina 15:40 Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego - interwencja straży pożarnej, pogotowia i policji. Na dachu...

Posted by Bielskie Drogi on Monday, March 2, 2020

W poszukiwaniu ukochanego czworonoga

Okazało się, że na dachu znajdowała się 6-letnia dziewczynka, dla której wyprawy na dach kamienicy to nic nowego. Wyszła tam z tarasu, by szukać swojego psa. Kiedy go znalazła, wróciła do domu.

Szukasz psa dla dziecka? Zajrzyj na listę ras idealnych dla dzieci.

Jak udało się ustalić policji, jej 36-letnia matka, która w tym czasie przebywała w domu, miała we krwi 2,39 promila alkoholu.

Na szczęście dziewczynce i psu nic się nie stało. Dziecko zostało przekazane innym członkom rodziny pod opiekę. Natomiast policja prowadzi dochodzenie w sprawie matki: według kodeksu karnego narażanie dziecka na niebezpieczeństwo podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Pamiętajmy, że dzieci przywiązują się do czworonogów. Może to prowadzić do nieracjonalnych zachowań, dlatego miejmy na nie oko.

Źródło: bielsko.info

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz