Reklama

Niemowlę rozpoczyna niebezpieczną grę z owczarkiem niemieckim. Nic nie idzie zgodnie z planem

Niemowlę i owczarek niemiecki. dog-happy

Niemowlę prowokuje dużego owczarka do zabawy. Reakcja psa wprawiła wszystkich w osłupienie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niektóre dzieciaki już od wieku niemowlęcego uwielbiają kontakt z czworonogami. Nie inaczej jest w przykładzie tego maluszka. Niemowlę, śmiejąc się w głos, szybko raczkuje w stronę domowego owczarka niemieckiego. Po prostu ma ochotę na zabawę, ale…

Gonisz!

Takiej reakcji na pewno maluch się nie spodziewał. Kiedy „nacierał” w stronę psa, ten przerażony uciekł do innego pokoju. Najwidoczniej przyjął propozycję zabawy, ale zmienił zasady.

Dzieci i psy: jak wybrać odpowiedniego czworonoga?

Pies postanowił pobawić się w ganianego, co jest możliwe w amfiladowym układzie mieszkania. Kiedy ucieka do jednego pokoju, maluch wesoło podąża za nim. Aż tu nagle pies pojawia się z drugiej strony. Niemowlak zawraca, ale pies jest szybszy. Scena powtarza się w kółko w różnych pomieszczeniach domu.

Kiedy rodzina zdaje sobie w końcu sprawę, że bieganina owczarka to po prostu zabawa, może odetchnąć z ulgą. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że istnieje szczególna więź między dziećmi a psami?

Pomimo cudownej zabawy, którą właśnie zobaczyliście, pamiętajcie, że zabawy dzieci i zwierząt powinny odbywać się zawsze pod nadzorem osoby dorosłej.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz