Reklama

Dramatyczna pogoń przechodnia za przestępcą. Nie uwierzycie, co w tym czasie robi pies (VIDEO)

Dramatyczna pogoń przechodnia za przestępcą. Nie uwierzycie, co w tym czasie robi pies (VIDEO) dog-wow © Twitter.com/@KHOU

Jak powinien zachować się pies, kiedy jego opiekun wdaje się w pościg za przestępcą? Zdecydowanie nie tak jak ten! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 13.03.2020, 09:49, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Szalony pościg

Australia. W jednym z miast stanu Queensland policja goni przestępcę. Ten jest zdeterminowany by uciec. Wpada samochodem na kolczatkę, ale nie zniechęca go to przed dalszą ucieczką. Przyspiesza i wymija samochody stojące mu na drodze. Jazda samochodem z przebitymi oponami nie trwa jednak długo. W końcu musi się zatrzymać. Wyskakuje z samochodu i ucieka pieszo. 

W tym czasie, przez położony w pobliżu mostek przechodzi opiekun z psem. Najprawdopodobniej słyszy helikopter wysłany do pościgu, widzi biegnącą w oddali policję. Nie zastanawia się długo. Reaguje. Ma przecież ze sobą całkiem sporego psa. 

Mężczyzna chwyta zbiega w pół i obala go na ziemię. Chwilę się szarpią i sytuacja wygląda dość dramatycznie. Na szczęście szybko z pomocą przybiegają funkcjonariusze policji, którzy zakuwają ściganego w kajdanki. 

A pies? 

No właśnie! Co w tym czasie robi pies? Czy stoi na straży swojego Pana? Pomaga mu? Warczy na przestępcę, który stwarza zagrożenie dla jego opiekuna? Nie… Pies macha ogonem i łasi się do wszystkich uczestników zdarzenia. Pełna radość i luz mimo niebezpieczeństwa. Gdyby mógł, możliwe, że polizałby po twarzy pojmanego przez policję przestępcę. 

Psy nie przestają zaskakiwać prawda? 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz