Reklama

Schronisko organizuje urodziny dla bezdomnej kotki, ale kiedy zaczyna się przyjęcie, wszyscy są zdruzgotani

Urodziny kotki Monique dog-sad

Urodziny kotki Monique

© Facebook - Battersea

Monique to dwuletnia długowłosa kotka, która przebywa w Battersea Dogs & Cats Home od ponad 115 dni. Nikt nie był zainteresowany adopcją zwierzęcia, dlatego pracownicy schroniska wpadli na pomysł, aby zorganizować jej urodziny.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 11.03.2020, 19:35, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Pechowe urodziny 

Tego dnia pracownicy udekorowali schronisko balonami i girlandami i podarowali uroczej Monique prezenty. Umieścili zaproszenie również w mediach społecznościowych, aby zgromadzić jak najwięcej gości i potencjalnych nowych opiekunów dla kotki. 

Niestety, gdy nadszedł dzień urodzin, nikt się na nie pojawił! Nikt nie chciał uczestniczyć w imprezie. To był ciężki szok nie tylko dla pracowników schroniska, ale przede wszystkim dla samotnej kotki. 

Kotka z VIF 

Zdaniem pracowników całkowity brak zainteresowania urodzinami i adopcją kotki, wynikał z faktu, że u Monique został zdiagnozowany FIV, czyli wirus nabytego niedoboru immunologicznego kotów. Jest to choroba nieuleczalna, ale jej wirus nie zagraża ludziom czy innym zwierzętom, w tym psom, a kot zarażony FIV może jeszcze długo cieszyć się życiem.

Mimo, że przyjęcie urodzinowe Monique było fiaskiem, pracownicy schroniska wciąż mają nadzieję, że kotce uda się znaleźć kochającą rodzinę.

Trzymamy kciuki!

Jeśli Ty też chciałbyś adoptować kota, koniecznie zajrzyj do naszej wyszukiwarki adopcyjnej, gdzie znajdziesz setki ogłoszeń dotyczące kotów czekających na dom.

 

 

This week's Staff pic of the Week comes from Bethany in Marketing, who snapped this pic of the beautiful Monique while...

Posted by Battersea on Friday, January 31, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz