Reklama

Tyrol: narciarze zostawili psa w samochodzie i zniknęli

narciarze koło auta dog-sad © Shutterstock: Symbolbild

Para z Niemiec korzysta z ferii zimowych w pięknym Tyrolu. Podczas, gdy cały dzień szusują na stoku, w ich samochodzie pozostawionym na parkingu odbywa się dramat.
 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 14.03.2020, 21:46, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Niemiecka para po pięćdziesiątce przyjechała do włoskiego Tyrolu na ferie zimowe. Nie ma się co dziwić: to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie na narciarskie szaleństwo. Jednak kiedy para korzystała na całego ze wspaniałych stoków, na dole na parkingu odbywał się dramat.

Pies opuszczony w samochodzie

 

Kobieta i mężczyzna, zanim wyruszyli na narty, zostawili w samochodzie swojego psa. Na szczęście patrolujący tam karabinierzy zauważyli czworonoga zamkniętego w aucie z niemiecką rejestracją. Żołnierze wyciągnęli zwierzaka z samochodu. Pies był zestresowany i szczekał jak szalony. Był wyraźnie odwodniony, w samochodzie nie było wystarczającej ilości wody.

 

A po opiekunach zwierzaka ani śladu. Karabinierzy czekali na nich przez kilka godzin na parkingu przy stoku. Narciarze wrócili do samochodu późnym popołudniem. Zostali oskarżeni o naruszenie praw zwierząt. Nie wiadomo jeszcze, jak sprawa się zakończy.

Cóż za nieodpowiedzialne zachowanie!

Latem wielokrotnie ostrzegaliśmy przed pozostawianiem zwierząt w samochodzie. Grozi to odwodnieniem i śmiercią. Zimą jest to równie niebezpieczne. Przypominamy: nie zostawiajmy zwierząt w zamkniętych pojazdach.

 

BOLZANO. Per oltre quattro ore è stato lasciato chiuso in un’auto. Abbandonato per andare a ciare. Colpevoli di questo...

Posted by ♥ Io e loro xchè l' Amore non ha confini...♥ on Tuesday, March 3, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz