Reklama

Studentka robi badanie tomografem. Kiedy odbiera wyniki, myśli, że to żart!

Skan tomograf dog-wow

Takiego wyniku tomografu na pewno się nie spodziewała!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 13.03.2020, 13:42, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Alexandra Michael ma 20 lat i studiuje w Melbourne w Australii. Ostatnio miała kłopoty ze zdrowiem i musiała przejść całą serię badań, w tym skan tomografem.

Pozytywne wyniki badania

Kiedy poszła do swojego lekarza odebrać wyniki badań, odetchnęła z ulgą. Była zdrowa. Zabrała skan i wróciła do rodziny i swojego ukochanego psa rasy cavalier king charles spaniel

Dopiero w domu przyjrzała się dokładnie skanowi, który otrzymała od lekarza i zaczęła się głośno śmiać. Ze skanu spoglądał na nią jej pies! 

Odcisk psa na skanie 

Skan obejmował odcinek miednicy i kość krzyżową. Obszar ten na czarno białym skanie tworzy plątaninę cieni. Wśród nich spoglądał na Aleksandrę pyszczek jej psiaka George’a! 

Alexandra pokazała skan rodzinie i znajomym. Chciała upewnić się, czy inni widza to samo co ona. Wszyscy potwierdzili to niezwykłe podobieństwo. Wśród zdjęcia kości faktycznie ukrywał się psi wizerunek. 

Dziewczyna postanowiła podzielić się swoim odkryciem z całym światem, a social media natychmiast pochwyciły temat. Czy i wy widzicie na zdjęciu psa? 

 

"The only thing that’s abnormal and shouldn’t be there is a dog in my pelvis" 😂😂

Posted by UNILAD on Monday, March 9, 2020
Przyznać trzeba, że zdjęcia z tomografu bądź rezonansu bywają niecodzienne. koniecznie zobaczcie osobliwy wygląd skanu głowy mopsa o którym pisaliśmy w styczniu. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz