Reklama

Publikuje zdjęcie swojego psa: tysiące internautów intryguje pewien szczegół

Chowder dog-happy

Duży, uroczy i niezwykle puszysty Chowder - pies rasy chow chow cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Na Instagramie obserwuje go już ponad 430 tysięcy osób!  Dlaczego?
 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Sześcioletni Chowder z Manili na Filipinach należy do rasy chow chow. Waży 20 kilogramów, ma duży pyszczek, pucołowate policzki i niewyobrażalnie miękką sierść.

Ogromną popularność, jaką zyskał w mediach społecznościowych zawdzięcza niezywkle puszystej sierści i okrągłej mordce, która sprawia, że ​​wygląda jak wielki, pluszowy miś.
 

Nietypowe przeznaczenie 

Rasy psów, takie jak chow chow, pochodzą z północnych Chin i były tradycyjnie używane jako psy- stróże w świątyniach, ale ten leniwy psiak ma zupełnie inną misję do spełnienia. Główne zadanie chowdera to wylegiwanie się na kanapie.

Od czasu, kiedy czworonóg dołączył do grona pet-influencerów na Instagramie w 2015 roku, jego popularność nie słabnie. Dziś ten pluszowy słodziak jest prawdziwą gwiazdą i ma ponad 430 tysięcy followersów

“Chowder to pierwszy pies w rodzinie, który przyniósł tyle radości i szczęścia naszemu domowi. Nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Rozjaśnia każdy dzień” - przyznaje w Bored Panda właściciel czworonożnego celebryty. 

Puchaty leniwiec 

"To bardzo leniwy i zrelaksowany pies. Uwielbia spać i jeść przez cały dzień, ale jednocześnie uwielbia spacery i wycieczki do centrum handlowego” - mówi jego właściciel. 

Ale uwaga - chow chow to niezależna i dość trudna w wychowaniu rasa.  Choć pies wygląda niewinnie - wymaga doświadczonego opiekuna.  Jednak jak widać, przy odpowiednim szkoleniu i socjalizacji chow chow może być najsłodszym i najbardziej kochającym czworonożnym przyjacielem, choć nigdy nie będzie typem łaszącego się pluszaka - warto o tym pamiętać! 

Poznaj rasę chow chow
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chowder (@chowderthebeardog) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chowder (@chowderthebeardog) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chowder (@chowderthebeardog) on

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz