Reklama

Bezdomny piesek dzięki rozbrajającemu uśmiechowi w końcu dopina swego!

Bezdomny piesek dzięki rozbrajającemu uśmiechowi w końcu dopina swego! dog-happy

Trzy chore na parwiworozę szczenięta znajdują dom dzięki rozbrajającemu uśmiechowi jednego z nich.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Szczeniaki z pseudohodowli

Labrador retriever o imieniu Burreaux i jego rodzeństwo Joe i O zostali uratowani przez wolontariuszkę luizjańskiej organizacji działającej na rzecz zwierząt Human Society of Northwest Louisiana.

Poznaj rasę: labrador

Dyrektorka placówki, Courtney Wingate, była w Caddo Animal Control, kiedy zauważyła trzy szczeniaczki w bardzo złym stanie. Zadzwoniła do swojej wolontariuszki, aby ta przyjechała zabrać 8-tygodniowe maluszki.

 

Joe, Burrow and O are all back from the vet and doing great after the parvo scare! Thank you for all of your donations! #HSNWLA #rescueon #thankyou

Posted by Humane Society of Northwest Louisiana on Monday, February 3, 2020

Sarrah Walton zawiozła psiaki do kliniki weterynaryjnej. Na miejscu okazało się, że szczenięta chorują na parwiwarozę, zagrażającego życiu wirusa żołądkowo-jelitowego, który atakuje głównie młode psy.

Uśmiech, proszę!

Po intensywnym leczeniu zwierzęta trafiły do schroniska. Psiaki szybko podbiły serca wszystkich pracowników. Walton zauważyła, że ilekroć mówi do Burreaux wysokim tonem, ten obdarza ją przepięknym uśmiechem. Najbardziej się cieszy, gdy ktoś mówi mu, że jest „dobrym pieskiem”.

 

Burreaux begging for attention 😬❤ Oh and this smiler still needs a home More information and an adoption application on hsnwla.com

Posted by Humane Society of Northwest Louisiana on Saturday, February 22, 2020

- To jakby mówił ci:„ Przyjdź, pogłaskaj mnie, chodź, pokochaj mnie ” – mówi Walton dla portalu o zwierzętach.

Pracownicy schroniska wykorzystali wrodzony urok pieska i nagrali kilkunastosekundowy filmik z Burreaux i opublikowali go online. Nagranie zostało udostępnione kilkaset tysięcy razy, dzięki czemu maluch już znalazł dom. Uśmiech to najlepsza reklama!

Co najfajniejsze, sława Burreaux pomogła nagłośnić sprawę również jego rodzeństwa. Joe znalazł dom, dzięki filmikowi, na którym aportuje. Natomiast O wciąż czeka na dom.

 

Joe loves to play fetch. Up for adoption !!!

Posted by Humane Society of Northwest Louisiana on Friday, February 21, 2020
Jeśli szukasz czworonożnego przyjaciela, skorzystaj z wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz.

Źródło: The DODO, wamiz.de

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz