Reklama

Ten mały golden retriever podbija sieć z powodu jednego, niezwykłego szczegółu

Rae, pies jednorożec, siedzi przed domem dog-happy

Ten słodki piesek ma dopiero 12 tygodni, a już zdążył zdobyć serca internautów na całym świecie. Sprawdźcie, co sprawia, że od tego malucha nie da się oderwać oczu!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 18.03.2020, 21:35, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Rae, mimo młodego wieku, rozpoczęła już karierę w mediach społecznościowych. Na Instagramie tego małego golden retrievera śledzi już ponad 180 tysięcy osób, a liczba ta każdego dnia wzrasta.

Niestety ta popularność wynika z faktu, że szczeniak urodził się z poważnymi wadami wrodzonymi i wymagał szybkiej operacji. Kiedy suczka doszła do siebie po operacji, jej ucho przesunęło się na czubek głowy. Na szczęście, nie powoduje to bólu i nie przeszkadza w codziennym życiu, choć Rae wymaga stałej opieki.

Niczym jednorożec

Ze względu na nietypowe umieszczenie ucha, Rae zyskała przydomek Jednorożec. Lekarze nie wiedzą, dlaczego ucho się przesunęło. 

"W chwili, gdy zobaczyłam ją pierwszy raz, wiedziałam, że chcę ją wychować i być przy niej, mimo że zdawałam sobie sprawę z tego, że droga do wyzdrowienia nie zawsze będzie łatwa" - powiedziała jej opiekunka, Brianna Aardema dla Good Morning America

"Jest niezwykle odważną, twardą dziewczyną, która ma największą pewność siebie spośród wszystkich psów jakie znam" - dodała żartobliwie kobieta. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rae the 🦄 Golden Retriever (@goldenunicornrae) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rae the 🦄 Golden Retriever (@goldenunicornrae) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rae the 🦄 Golden Retriever (@goldenunicornrae) on

Jeśli również chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie odwiedź naszą rubrykę adopcyjną!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz