Reklama

Ten husky to największy cykor świata. Jego reakcja na małego kota jest prześmieszna! (VIDEO)

Husky broni  miski przed kotem dog-cat-wow

Choć trzeba mu przyznać, że kot jest dość waleczny… 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Psy, jak wiemy, mają tendencję do obrony swojej miski. Jest to element ich instynktu, dlatego nigdy nie powinno się przeszkadzać psu w jedzeniu. 

Ten kot ignoruje jednak psie instynkty i potrzeby i swobodnie przechadza się wokół miski. Jeśli jednak obawiacie się, że naszemu puchatemu przyjacielowi coś się stanie, to głowa do góry. Kot, choć mniejszy, jest na tyle waleczny, że huskiego zapędza pod biurko. I to tak, że husky ma wielką ochotę się weń wkomponować!  

Będę bronić miski… spod biurka

Husky prowokuje kota do konfrontacji, kiedy jednak ten odwraca się, żeby pokazać mu ponownie kto tu rządzi, husky w popłochu czmycha pod biurko. 

Okazuje się, jak to zresztą komentuje jeden z użytkowników Twittera, że husky jest mocny tylko w paszczy, ale odwagi niestety mu brakuje. 

Nawet jednak spod biurka próbuje się odszczekiwać, choć niewiele mu to daje. Husky to niezależne, ale bardzo przyjazne i łagodne psy.


Jeśli marzysz o psie, ale nie wiesz jaką rasę wybrać, odpowiedz na kilka pytań w naszym quizie i dowiedz się, jaka rasa psa jest dla Ciebie odpowiednia

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz