Reklama

Widzi, że coś rusza się w krzakach. Po kilku minutach uświadamia sobie, że nie mógł bardziej się pomylić!

krzaki dog-wow

Bill spokojnie pracował na swoim komputerze, kiedy zauważył, że coś porusza się w ogrodzie. Początkowo myślał, że to jeleń, jednak nie było to prawdą!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Kiedy mężczyzna poszedł sprawdzić, kto dokładnie grasuje między krzakami, po pewnym czasie dostrzegł psa. Powodem, dla którego nie rozpoznał od razu czworonoga, było to, że pies był bardzo tak wychudzony, że można było zobaczyć każde z jego żeber!

Bill i jego żona natychmiast zadzwonili do organizacji pomagającej zwierzętom. Wszyscy razem godzinami szukali psa w lesie i w końcu zwierzę pojawiło się ponownie. Biedny piesek był całkowicie odwodniony i wygłodzony. Został natychmiast zabrany do najbliższej kliniki weterynaryjnej.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Krista, żona Billa, od razu zakochała się w biednym Billym. Smutek w jego oczach, trudne przeżycia i jego siła do walki o życie sprawiły, że piesek skradł serce kobiety!

Tymczasem, Billy był tak głodny, że chciał zjeść dosłownie wszystko. Zespół medyczny wiedział, że w takiej sytuacji nie należy podawać zbyt  dużej ilości pokarmu. Dlatego lekarze podawali pokarm stopniowo, aby Billy mógł go prawidłowo przyswoić. Mimo tych starań, mało kto dawał czworonogowi szanse na przeżycie.

Na szczęście, z dnia na dzień stan jego zdrowia zaczął stopniowo wracać do normy. Billy mógł łatwiej się poruszać, ale opłaty za leczenie stawały się coraz wyższe. Zdeterminowani Krista i Bill zorganizowali zbiórkę pieniędzy, aby móc kontynuować leczenie. 

W ramach akcji Trzeba uratować Billy’ego zdołali zebrać niezbędne środki, które pozwoliły pokryć koszty leczenia. Piesek odzyskał siły, a jego niezwykłą metamorfozę można śledzić na Facebooku!

 

Today has been a good day! Billy woke up this morning with bright eyes and more energy. He even got himself into a...

Posted by Billy's LIFE journey on Wednesday, September 6, 2017
 

Did you just tell me to get off the couch? I'm not sure you realize who I think I am.

Posted by Billy's LIFE journey on Tuesday, January 7, 2020
 

Who else is excited for this weekend?? ❤🐶🐶❤

Posted by Billy's LIFE journey on Friday, February 9, 2018
Jeśli też chesz zaadoptować psa lub kota, sprawdź naszą rubrykę adopcyjną!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz