Reklama

Labrador codziennie sam jeździ autobusem na tej samej trasie, ale stali pasażerowie już wiedzą dlaczego

Suczka w autobusie. dog-wow

Czekający na przystanku ludzie nie mogą uwierzyć: samotny pies wskakuje do autobusu i odjeżdża. Ale pasażerowie, którzy znają suczkę, już się dziwią. Witają ją z uśmiechem każdego dnia.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 29.12.2020, 13:15, aktualizacja dnia 17.06.2021, 10:52

Eclipse – mix labradora i mastiffa urodziła się w 2012 roku na farmie w stanie Waszyngton. Kiedy miała pół roku wyprowadziła się ze swoim opiekunem do Seattle, mieście zamieszkałym przez ponad 700 tysięcy ludzi.

Szybko okazało się, że w dużym mieście, gdzie jest dużo parków i wybiegów dla psów, suczka czuje się jak ryba w wodzie.

Poznaj rasę: labrador i mastiff

Rezolutna dziewczyna

Pewnego dnia, kiedy Eclipse czekała wraz ze swoim opiekunem Jeffem na autobus do parku, straciła cierpliwość. Jeff zajęty rozmową z przyjaciółmi, nie zauważył, jak Eclipse wskoczyła do autobusu i odjechała.

Od tamtej pory robi to regularnie. Jeff już się do tego przyzwyczaił i wie, że rezolutna Eclipse zawsze wróci do domu.
W mieście suczka funkcjonuje jako Pies D-Line, bo codziennie jeździ na tej linii. Wsiada rano do autobusu i wysiada z niego po kilku godzinach, jakby wracała z pracy.

Byle nie na gapę!

Pasażerowie nie dowierzają, zwłaszcza ci, którzy wsiadają do linii D po raz pierwszy. Jednak kiedy przyjrzą się bliżej, zauważą, że suczka ma na szyi bilet autobusowy.

Eclipse jest bardzo popularna, jej życie i poczynania śledzi prawie 90 tysięcy użytkowników Facebooka. Miejska policja także zdaje sobie sprawę z jej przyzwyczajeń, dlatego nigdy nie robi kłopotów jej opiekunowi.

 

Yea it's one of those Kodak moments🎥

Posted by Eclipse Seattle's Bus Riding Dog on Monday, September 14, 2020

W ostatnim czasie w autobusie zrobiło się nieco pusto. Wszystko przez koronawirusa. Mamy nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy i Eclipse znów będzie mogła się cieszyć towarzystwem współpasażerów.

 

Alright I got the whole bus to myself 🐾

Posted by Eclipse Seattle's Bus Riding Dog on Friday, March 20, 2020