Reklama

Corgi w kałuży krwi: internauci bliscy zawału!

Corgi w kałuży krwi dog-wow

Na pierwszy rzut oka ten leżący na wznak i zakrwawiony corgi może napawać strachem. Do głowy przychodzą różne myśli i rodzi się pytanie, jak te zdjęcia trafiły do sieci?

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Na szczęście, szybko okazało, że to tylko żart! Kolejne zdjęcia zamieszczone przez właściciela pieska, to najlepszy dowód na to, że pies żyje i ma się bardzo dobrze. Co za ulga! Okazało się, że to był tylko montaż! A raczej żartobliwa inscenizacja

Sprytny montaż

Z filmiku, który viralowo obiegł internet wynika, że ten uroczy welsh corgi właśnie spróbował arbuza. Po uszy zanurzył się w soczystym owocu aż sok spłynął po całym jego małym ciele. Chwilę później, pies uciął sobie zasłużoną drzemkę, leżąc na wznak trzymając łapki w górze.

Diabelski pomysł

Mimo, że właściciel corgiego wyjaśnił całą sytuację, to rodzi się pytanie, czy na pewno cała scena nie została upozorowana?

Czy pies naprawdę zasnął po zjedzeniu arbuza? A może jego mistrz nieco mu w tym pomógł? Coś nam się wydaje, że kiedy mężczyzna zobaczył swojego psa leżącego na plecach, w jego głowie zrodził się ten diabelski pomysł rodem z filmów grozy

Wystarczy przeczytać komentarze na Facebooku, aby zobaczyć, że ten biedny pies przestraszył niejedną osobę, w tym nas!

Co by nie powiedzieć, żart się udał! ;)

 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz