Reklama

Mężczyzna przebrał się za psa, aby wyjść z domu w czasie kwarantanny. Żart źle się dla niego skończył!

Mężczyzna w przebraniu psa na ulicach Toledo dog-wow

W okresie kwarantanny internet pełen jest filmików i zdjęć z najdziwniejszymi pomysłami na obejście zakazu wychodzenia z domu. Tak też było w Toledo w środkowej Hiszpanii. Tam jeden z mieszkańców przebrał się za psa i tak przechadzał się po ulicach miasta.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niedawno w mediach było głośno o Hiszpanach, którzy oferują płatne wypożyczanie swoich psów na spacery. Tym razem, mieszkaniec Toledo posunął się o krok dalej i przebrał się za czworonoga

Spacer, który źle się skończył

Cała Hiszpania od połowy marca została poddana ścisłej kwarantannie. Mimo to pewien mężczyzna uznał, że łamanie nowych zasad i paradowanie po mieście w przebraniu psa jest zabawne. 

Mimo, że w normalnych warunkach taki oryginalny kostium zostałby doceniony, to w tej sytuacji nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny spotkało się z dezaprobatą zarówno mieszkańców jak i policji.

Wiele osób krytykowało mężczyznę również w mediach społecznościowych, nie szczędząc obraźliwych słów pod jego adresem i nazywając go publicznym zagrożeniem. 

Co więcej, zaalarmowani internauci przesłali zdjęcia policji, prosząc o nałożenie na niepokornego obywatela sankcji, aby zapobiec takim scenom w przyszłości.

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz