Reklama

Jamnik uszkodził sobie ogon. Nigdy nie wpadniecie na to, jaki jest powód tej tragedii!

Jamnik szczesliwy dog-sad

“Too much love will kill you” – śpiewał Freddie Mercury. I choć w piosence Queen chodziło o wybór pomiędzy dwoma kobietami, to ten jamnik mógłby to odnieść do swojej sytuacji. Nadmiar miłości sprawił, że ten słodziak zwichnął sobie ogonek. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Praca zdalna dla niektórych jest wielkim powodem do radości! 

Rolo to siedmioletni jamnik, który mieszka wraz Emmą Smith i jej rodziną w Essex, w Wielkiej Brytanii. W czasie epidemii jego opiekunka zamiast codziennie wchodzić do pracy, zostaje w domu. Ta sytuacja tak cieszyła jamnika, że od ciągłego machania zwichnął sobie ogon! 

Dla Rolo obecność opiekunów w domu to naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Nie tylko ma opiekunów na wyciągnięcie łapek, ale dodatkowo dostaje znacznie więcej uwagi i czułości niż na co dzień. Nic więc dziwnego, że piesek nie mógł powstrzymać radości. A wraz z nią szło machanie ogonem. 

Ogon jamnika nie wytrzymuje machania

Po kilku dniach takiego ciągłego machania staw nie wytrzymał. Kiedy opiekunowie pojechali do weterynarza, ten stwierdził zwichnięcie.  Kiedy Emma opublikowała w social media post o swoim biednym Rolo, polubiono go aż ponad milion razy. 

Rolo dostał od weterynarza środki przeciwbólowe, a jego ogon został unieruchomiony. Podobno czuje się już dobrze. 

 

Rolo has been 'so happy' his humans aren't leaving the house that his tail 'stopped working' 🥺🥺

Posted by UNILAD on Saturday, March 21, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz