Reklama

Koronawirus: para na spacerze z pupilem. Gdy policjant widzi, co jest na końcu smyczy, przeciera oczy ze zdumienia!

Para na spacerze z pupilem dog-wow

W okresie kwarantanny, jednym z niewielu dozwolonych wyjść z domu jest spacer z czworonogiem. Jednak niektórzy ten wyjątek interpretują na wyrost!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Królik po francusku

Aby zapobiec rozprzestrzeniu się koronawirusa, należy przestrzegać jasno określonych zasad. Mimo to, pewna para z Francji postanowiła wybrać się na spacer ze swoim zwierzakiem domowym.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na smyczy prowadzili nie psa, a królika! W ubiegłą środę podszedł do nich policjant i spokojnie wytłumaczył, że takie spacery nie są dozwolone. 

Mimo jasnego zakazu, następnego dnia para postanowiła wyprowadzić swojego królika kolejny raz. Tym razem zostali zatrzymani przez żandarmerię, która nie była już tak pobłażliwa. Żandarmi ukarali krnąbrnych obywateli mandatem w wysokości 135 euro

Hiszpanie też są kreatywni

Z koleli kilku mieszkańców Hiszpanii zostało przyłapanych na wyprowadzaniu na smyczy... pluszowych zabawek. Jednego z takich dowcipnisiów można zobaczyć tutaj:

Choć być może wygląda to zabawnie, nie róbmy tego! Traktujmy poważnie zalecenia o pozostaniu w domu - od tego zależy zdrowie nasze i naszych najbliższych. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz