Reklama

To miał być najszczęśliwszy dzień ich życia, ale potem pojawił się labrador Boone

Labrador_boone_na_slubie dog-wow © Faceboook.com//Krem2

Dwa razy zastanowicie się, zanim zaprosicie labradora na swój ślub. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Boon to labrador, który jest niezwykle przywiązany do swojego opiekuna Jayce’a Conwaya. 

„Boone jest ze mną cały czas. Zarządzam polem golfowym, zatem Boone wstaje wraz ze mną o 4:30, idzie ze mną do pracy i przez cały dzień jeździ ze mną wózkiem golfowym”

Przepiękna historia

Około półtora roku po adopcji Boone’a Jayce zaczął spotykać się z Angie Blumberg z jego rodzinnej miejscowości Freeburg w Illinois. Para zakochała się w sobie, a na każdej randce oczywiście towarzyszył im Boone. 

Kilka lat później para podjęła decyzję o ślubie. Oczywiście założyli, że Boone będzie obecny na uroczystości. Jest przecież częścią ich życia. 

Poznaj rasę labrador

Pierwszy pomysł zakładał, że to Boone przyniesie obrączki do ołtarza, ale narzeczeni uznali, że jest to jednak zbyt ryzykowne. Postanowili zatem zaprosić Boone’a na ceremonię na fotograficzną sesję ślubną.  

Ślub z psem w tle

Początek ceremonii przebiegał bez zakłóceń. Boone był opanowany i grzeczny. Niestety nie wytrzymał tak długo. Kiedy zaczęła się przysięga, pies uznał, że czas nieco potarzać się na trawie przed zebranymi gośćmi. 

Prowadzący ceremonię pastor ledwie był w stanie przeczytać słowa modlitwy krztusząc się ze śmiechu.  Jak widać na zdjęciach panna młoda również prawie płakała i nie były to łzy wzruszenia, lecz śmiechu. 

Zdjęcie z tarzającym się przed parą młoda Boonem obiegły świat i były nawet publikowane przez znane media. 

„Zaprosiliśmy na ślub tylko najbliższą rodzinę, a teraz ponad 10 milionów osób widziało nasze ślubne zdjęcia” - żartują nowożeńcy. 
 
 

CHEESE! 😁🐶 An Illinois couple recently tied the knot, but not before their Labrador Retriever, Boone, was able to pull off a legendary photobomb!

Posted by KREM 2 News on Wednesday, August 1, 2018

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz