Reklama

Ten pies zgotował małemu dobermanowi powitanie, które łapie za serce!

Doberman w nowym domu dog-happy

Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny, jest to dla rodziców niemałe wyzwanie. A jeśli dodamy do tego pojawienie się w tym samym czasie szczenięcia, i to w domu, w którym jest już pies, sprawy mogą nieco się skomplikować.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Tak też było w przypadku pewnej rodziny ze Stanów Zjednoczonych, która pod swój dach przygarnęła ośmiotygodniowego dobermana. Pieski tej rasy lubią dominować, dlatego przed nowymi właścicielami czeka dużo pracy, aby maluch dogadał się z drugim czworonogiem, który od dawna żyje w tej rodzinie. 

Witamy w domu

Właściciel dobermana zamieścili na Youtubie filmik z pierwszych chwil szczeniaka w nowej rodzinie. Szczeniak jest nieco zdezorientowany, wszystko jest dla niego nieznane i powoli obserwuje nową rzeczywistość.  

Za to drugi czworonóg, który przywykł już do bycia królem domu, kręci się wokół malca i radośnie podskakuje. Wyraźnie widać, że pies jest bardzo podekscytowany przybyciem nowego członka rodziny. 

Szczeniak za to stawia małe niepewne kroczki przyglądając się uważnie i z ciekawością temu, co robi starszy pies. Po pewnym czasie doberman przełamuje lęk i wchodzi do domu za bratem.

Sami zobaczcie!

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz