Reklama

Opiekunka po 8. miesiącach wraca do domu. Pies jej nie poznaje, a potem...

Opiekunka po 8. miesiącach wraca do domu. Pies jej nie poznaje, a potem... dog-happy © Youtube.com/Stephen Messenger

Ponowne spotkanie po 8 miesiącach. Pies jest tak zszokowany, że przez dłuższą chwilę nie wie, jak zareagować! To video sprawia, że uśmiechniecie się bardzo szeroko. 
 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Janna Berger jest żołnierzem. Ze względu na ćwiczenia wojskowe musiała opuścić dom na 8 miesięcy, w tym czasie jej psem Murphy opiekował się jej przyjaciel. Czas, który Janna musiała spędzić bez psa był dla niej bardzo trudny. 

„Myślałam o nim każdego dnia” – powiedziała Janna redakcji The Dodo. Bycie daleko od mojego psa było najtrudniejszą rzeczą, jaką musiałam kiedykolwiek zrobić. 

„W pierwszym liście, który dostałam od mojej mamy, pisała mi o tym, jak Murphy codziennie czeka pod drzwiami mojego pokoju, na mój powrót” – mówi Janna. 

Pies nie poznaje opiekunki

O ile bliscy wiedzieli, że Janna wraca do domu. Murphy nie mógł tego przewidzieć. Jego reakcja, kiedy zobaczył swoją opiekunkę była niesamowita. A my możemy cieszyć się ich spotkaniem, bo całe zostało zarejestrowane na kamerze. 

Murphy na samym początku był nieufny. Tak, jakby nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Zbliżał się powoli, z obawą i nawet nieco szczekał. Kiedy jednak Janna zdjęła czapkę i Murphy w końcu przekonał się, że to naprawdę ona, jego radość nie miała granic.

„Nie miałam pojęcia, że on tak zareaguje” – mówi Berger. „Kiedy mnie nie rozpoznawał, moje serce zamarło. Natomiast kiedy w końcu zorientował się, że to ja, to był najszczęśliwszy moment mojego życia”. 

Sami zobaczcie, jak cudowne było to powitanie: 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz