Reklama

Policjanci zatrzymują pędzący samochód. Kiedy widzą kim jest kierowca, są w szoku!

Policjanci zatrzymują pędzący samochód. Kiedy widzą kim jest kierowca, są w szoku! dog-wow © Unsplash/Kasey McCoy

Opiekun psa postanowił dać mu lekcje prowadzenia samochodu!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niekiedy opiekunowie psów miewają naprawdę dziwne pomysły. Zaskoczenie policjantów, którym w końcu dzięki kolczatce udało się zatrzymać pędzącego buicka, było ogromne. 

Na autostradzie stanowej w USA doszło do kolizji, Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, a policjanci rozpoczęli pogoń. Przez 92 kilometry próbowano złapać uciekający pojazd, który momentami osiągał prędkość nawet 160 km / godzinę. W końcu policjanci wykorzystali kolczatkę. Auto z uszkodzonymi oponami zatrzymało się, a kiedy policjanci podeszli, by zaaresztować kierowcę okazało się, że za kierownicą siedzi pitbull! 

Pies z "L’ką"

Opiekunem psa jest 51-letni mężczyzna, który będąc pod wpływem alkoholu postanowił nauczyć swojego psa prowadzić. Posadził go za kierownicą i obaj ruszyli na podbój autostrady.

Opiekun tłumaczył się, że przez cały czas jedną ręką trzymał kierownicę, dlatego pitbull, choć niedoświadczony, nie stanowił zagrożenia na drodze.

W końcu podczas nauki samochód spowodował kolizję, a pitbull wraz ze swoim opiekunem chcieli zbiec z miejsca zdarzenia. Wtedy rozpoczął się policyjny pościg. 

Teraz opiekunowi psa grozi kilka zarzutów – od jazdy pod wpływem alkoholu, przez stworzenie zagrożenia na drodze, po ucieczkę z miejsca wypadku. Co się stanie z niedoszłym kierowcą rajdowym na 4-ch łapach nie wiadomo. 

 

Troopers haven't said if the pit bull will face charges in connection with the pursuit in which speeds topped 100 miles per hour.

Posted by KOMO News on Sunday, March 29, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz