Reklama

Wolontariusze wezwani do opuszczonego domu. Kiedy przybywają na miejsce, odkrywają koszmarną prawdę

Wychodzony pies_z Głową w butli z plastiku dog-sad © Youtube.com/Paws 4 Hope

Wolontariusze pracujący w Balkan Animal Rescue Kingdom w Erdine w Turckji pojechali do opuszczonego domu, w którym przebywał potrzebujący pomocy pies. Kiedy przybyli na miejsce odkryli straszną prawdę.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Na rozlatującej się kanapie leżał wygłodzony i odwodniony pies. Tak słaby i zrezygnowany, że nie miał sił ani motywacji, by się poruszyć. Jego głowa tkwiła zaklinowana w dużej plastikowej butelce na wodę. 

Wolontariusze ratują psa 

Był fizycznie wyniszczony – mówi jeden z wolontariuszy. Nawet nie miał sił, by się przywitać, kiedy weszliśmy. Tak jakby się poddał i już tylko czekał na śmierć. 

Sytuacja była trudniejsza, niż się wydawało. Pies miał butlę na głowie przynajmniej od tygodnia. Wyrywał się i trzepał głowa i bardzo trudno było go uspokoić. W końcu jeden z wolontariuszy przytrzymał mocno psa, a drugiemu udał się ściągnąć zaklinowaną butlę i uwolnić psa. 

Uszczęśliwiony piesek natychmiast po uwolnieniu wyrwał się i uciekł. Miejmy nadzieję, że drugi raz nie popełni podobnego błędu i nie będzie wkładał łba do wąskich otworów. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz