Reklama

Przez 2 dni ogrzewał ją własnym ciałem. Gdyby nie pies, ta 4-latka nie wróciłaby do domu

Ruda dziewczynka w ramionach wolontariusza dog-wow © Facebook.com/WBRC FOX6 News

Ponad 300 wolontariuszy poszukiwało 4-latki, która zagubiła się w lesie. W końcu pomógł pies.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kilka dni temu w Alabamie doszło do tragedii. Mała, zaledwie 4-letnia dziewczynka wyszła przed dom, aby się pobawić z psem. Kiedy zaledwie chwilę później jej matka zaczęła wołać ją na obiad, dziecka już nie było. Vadie zniknęła. 

300 wolontariuszy szuka dziecka

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Głównym terenem został objęty pobliski las. Około 300 osób zostało zaangażowanych w poszukiwania dziewczynki. Szukano jej przez dwa dni. Rodzice odchodzili od zmysłów. 

Pies daje znać szczekaniem 

W końcu około 15:20 drugiego dnia poszukiwań, jeden z  wolontariuszy usłyszał szczekanie. Kiedy podszedł bliżej, zauważył rude włosy dziewczynki. Dzięki nietypowej intensywnie rudej barwie, łatwiej było ją wypatrzyć. 

Kiedy wolontariusze zbliżyli się do dziecka, pies uciekł. Uratowana Evelyn „Vadie”Sides powiedziała później, że jej pies był z nią cały czas, a w nocy spał obok  i ją ogrzewał. 

Dziewczynka, być może dzięki temu, że miała ze sobą psa, nie była wcale przestraszona i rozmawiając z wolontariuszem, który ją odnalazł, zachowywała się jakby nic się nie stało. 

Vadie odwieziono do domu, a pies powrócił za nią kilka godzin później. Najwyraźniej wystraszył się nieco wolontariuszy, ale sam znalazł później drogę do domu i swojej Vadie. 

 

HEARTWARMING NEWS: Lee County Sheriff Jay Jones confirmed Friday afternoon that Evelyn and her dog have been located and are now with Evelyn’s mother. 🙏 --> https://bit.ly/3aASLaI Photo credit: Ed Casey

Posted by WBRC FOX6 News on Friday, March 27, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz