Reklama

Reakcja tego małego pitbulla na widok mężczyzny, który go uratował, jest rozbrajająca!

szczeniak-pitbull-podczas-wizyty-u-weterynarza dog-happy

Kiedy czworonogi znajdują swoich ludzkich towarzyszy, ich reakcje to często wielka eksplozja szczęścia. Tak też było w przypadku uroczego pitbulla Mojo, który nie krył swojej radości na widok mężczyzny, który ocalił mu życie!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kilka dni temu w Internecie opublikowano filmik, który przedstawia ten wzruszający moment!

Okrutny los

Mojo, skrzyżownie pitbulla z amstaffem, niestety nie miał łatwego startu w swoimi niedługim życiu.

Kiedy miał zaledwie 3 miesięce, dotknęła go poważna choroba skóry. Szczeniak był na granicy życia i śmierci.  Na szczęście, pewna osoba o wielkim sercu odmieniła jego ciężki los.

Akcja ratunkowa

Szczeniak został uratowany przez Joeya Wagnera, właściciela Baie Ste Marie Animal Society, organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt w Nowej Szkocji we wschodniej Kanadzie.

Mężczyzna robił wszystko, co w jego mocy, aby pomóc szczeniakowi. Niestety, mimo jego starań, stan zdrowia Mojo z dnia na dzień się pogorszał. Maluch potrzebował pilnej hospitalizacji.

Ważna decyzja

Po kilku tygodniach, Joey udał się do szpitala, gdzie leczył się Mojo, aby odwiedzić swojego czworonożnego przyjaciela. Mężczyzna zdecydował, że zaadoptuje pitbulla

Kiedy pies zobaczył swojego wybawcę, nie krył szczęścia i zgotował mu bardzo ciepłe powitanie. Merdał ogonkiem i lizał mężczyznę po twarzy.

Może Mojo chciał w ten sposbób podziekować Joeyowi za uratowanie życia, a może po prostu był szczęśliwy, że dostał od losu drugą szansę.

Tak czy inaczej, ta historia jest wspaniałym przykładem na to, że psy są wyjątkowymi stworzeniami, wiernymi i zdolnymi do szczerej miłości!

Jeśli też chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie sprawdź naszą rubrykę adopcyjną!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz