Reklama

Dziewczynka w różowej sukience i owczarek niemiecki

Mała dziewczynka siedzi obok owczarka niemieckiego. Nagle chwyta kamień i … (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Na filmiku, który stał się szybko popularny w sieci, mała słodka dziewczynka siedząci obok psa. Nagle podnosi do góry rączkę, w której trzyma kamień!

Na szczęście nie stanie się nic złego, choć na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda groźnie. Nie dość, że dziewczynka jest zostawiona sama z psem, to jeszcze rodzice pozwolili jej się bawić kamieniem!

Międzygatunkowa przyjaźń

Między małymi dziećmi, które dorastają z psami, a ich pupilami tworzy się niezwykła więź. Dzięki temu, mogą powstawać tak pełne ciepła filmy, jak ten. 

Filmik pochodzi z 2013 roku. Początek wygląda nieco przerażająco. Mała dziewczynka w różowej sukience odbiera bawiącemu się owczarkowi zabawkę. Widząc to oblewa nas zimny pot, zwłaszcza kiedy zorientujemy się, że ta zabawką jest kamień – dość niebezpieczne narzędzie w rękach takiego malucha. 

Na szczęście cała historia wcale nie jest niebezpieczna. Dziewczynka wcale nie zmierza użyć kamienia przeciwko swojemu najlepszemu przyjacielowi, tylko zaczyna się z nim bawić. Wspólnie podnoszą i upuszczają kamień, a owczarek wydaje się bardzo zadowolony ze wspólnej zabawy. 

Przyjaźń między małą dziewczynką a owczarkiem niemieckim oczarowała wielu widzów. Czy was też? 

Jeśli tak, to zobaczcie też video małego chłopca, który swojemu owczarkowi zabrał kość

Pamiętaj, by nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki, kiedy bawi się z psem. Nawet najłagodniejsze zwierzę może stanowić zagrożenie, jeśli dziecko niechcący wyrządzi mu krzywdę. 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz