Reklama

Wraca z apteki i wsiada do auta. Kiedy się odwraca, na siedzeniu zastaje "ogromną" niespodziankę

samochód na parkingu
dog-wow

Takiej niespodzianki ten mężczyzna z całą pewnością się nie spodziewał!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Niektóre wydarzenia w życiu wydają się nie być dziełem przypadku, tylko opatrzności. Tak właśnie trzeba interpretować to, co przydarzyło się youtuberowi Rodrigo Coelho. 

Niespodzianka na siedzeniu pasażera

W lutym 2020 roku Rodrigo pojechał do apteki. Kiedy wrócił do samochodu i otworzył drzwi, na siedzeniu pasażera siedział... wielki, biały pies!

Ewidentnie mający w sobie coś z doga argentyńskiego. Choć Rodrigo był niezwykle zaskoczony, nie stracił zimnej krwi. A ponieważ jest youtuberem – postanowił nakręcić materiał o swoim niespodziewanym pasażerze na gapę. 

Poznaj rasę: dog argentyński

Thor znajduje tymczasowy dom

Rodrigo sam ma psa, zatem nie miał serca by po prostu usunąć czworonoga z samochodu. Wziął do go domu i postanowił nagrać video, które dzięki opublikowaniu w mediach społecznościowych miało szanse na to, by trafić do prawdziwych opiekunów. 

Zadomowiwszy się u Coelho pies na początku dużo spał. Był ewidentnie przemęczony. Niestety pies Rodrigo nie zapałał miłością do nowego lokatora. 

W końcu, dzięki kilku publikacjom filmiku w Internecie, udało się odnaleźć opiekunów psa. Okazało się, że nazywa się Thor i zagubił się kilka dni wcześniej. Samochód Rodrigo, do którego wszedł był oddalony o 8 km od jego domu. 

Thor wrócił do opiekunów, a pies Rodrigo odetchnął z ulgą. 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz