Reklama

Wygląda przez okno i widzi na oknie sąsiada napis, który rozbawia tysiące ludzi

Napis w oknie kamienicy cat-wow

W okresie epidemii, kiedy nie wolno nam wychodzić na zewnątrz, zaczynamy dostrzegać wiele rzeczy z naszego otoczenia, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Opiekunka tego kota, kiedy zobaczyła napis w oknie sąsiada, nie mogła powtrzymać śmiechu. 
 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 12.04.2020, 11:44, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Miłe spotkanie na odległość 

W czasie epidemii nasze kontakty społeczne są zredukowane do minimum. Mimo tego, że nie możemy spotykać się bezpośrednio, radzimy sobie dzwoniąc do siebie i spotykając się za pomocą video spotkań. Niektórzy wykazują się też nadzwyczajną kreatywnością, jeśli chodzi o zawieranie znajomości. 

Jak ten biały kot ma na imię? 

Lizzie mieszka w Nowym Jorku i ze względu na epidemię nie wychodzi z mieszkania. Nie mając za wiele do robienia, często wygląda przez okno obserwując białego kota sąsiadów z naprzeciwka, który często wyleguje się, leżąc w słońcu na oknie. 

W końcu zaintrygowania postanowiła przykleić na oknie kartkę z pytaniem o to, jak kot się nazywa. 

Kilka godzin później otrzymała tę sama drogą odpowiedź. Imię kota sąsiada to „Dawid Bowie”. 

Całą historię, właściciel kota, Chris, opublikował na Twitterze, gdzie polubiło ją ponad 630.000 osób!  Wiele osób zaczęło też publikować zdjęcia swoich zwierząt o imieniu Bowie bądź Ziggy the Stardust. A najbardziej zabawne jest to, że wpis Chrisa odnalazła Lizzy! I dzięki temu, kiedy epidemia się zakończy, będą mogli spotkać się naprawdę, twarzą w twarz! 

Nie tylko Chris ma białego kota! 

Zabawne w tej historii jest to, że nie tylko Chris okazał się mieć białego kota. PO tej samej stronie ulicy mieszka też inny biały kot, którego opiekun również zareagował na kartkę w oknie umieszczona przez Lizzy i odpisał, że jego kot nazywa się „Vanilla Ice”! 

Jedno jest pewne, nawet w czasie ograniczenia społecznych kontaktów, Lizzy wie, jak zjednać sobie przyjaciół. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz