Reklama

Mały kotek nie przestaje się uśmiechać. Nie zgadniecie, co jest przyczyną tej radości

<p>Kotka ma wyjątkowo uroczy wyraz pyszczka - wygląda jakby cały czas się śmiała!</p> cat-happy

Kotka ma wyjątkowo uroczy wyraz pyszczka - wygląda jakby cały czas się śmiała!

© Facebook/ Travel secrets club

Wyobraź sobie, że jesteś na plaży, stąpasz po miękkim piasku, zwilżasz stopy w morskiej wodzie, słuchasz szumu fal, aż tu nagle… do Twoich uszu dociera miauczenie! Poznajcie kotkę, która okazała się być zapaloną plażowiczką!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Miłośniczka piasku

Gdy Semsema Mahmoud udała się na malowniczą plażę, ze zdziwieniem i zachwytem odkryła, że jedną z najbardziej zadowolonych plażowiczek jest… pręgowana kotka! Wyposażona w szelki i smycz ślicznotka spacerowała po piasku, wyraźnie czerpiąc przyjemność z dotyku sypkich ziarenek pod łapkami. Kotka uwielbia także plażowe leżaki, na których kładzie się i wyleguje. Ale najciekawszą cechą kotki jest to, że… wiecznie się uśmiecha!

Wiecznie uśmiechnięta

Podpis©Facebook/ Travel secrets club

Kotka w czasie pobytu na plaży najczęściej miała lekko rozchylony pyszczek. Gdy coś ją zaciekawiło, szeroko otwierała swe piękne oczy i wówczas wyglądała na zdziwioną. Kiedy jednak przymrużała oczy, jej wyraz pyszczka stawał się wyjątkowo uroczy. Kotka sprawia wrażenie, że cały czas się uśmiecha! I znając nieco kociego języka, możemy powiedzieć, że tak jest – przymrużone oczy u kotki były oznaką, że jest wniebowzięta!

Zafascynowana Semsema podeszła do opiekunów kotki i z niemałym zdziwieniem dowiedziała się, że jest to pierwszy spacer po plaży ciekawego świata zwierzaka! Patrząc na nią, aż trudno w to uwierzyć. Kotka zakochała się w plaży „od pierwszego wejrzenia” (czy raczej stąpnięcia łapką).

Źródło: iHeartCats.com
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz