Reklama

"Mój kot się połamał!" To nagranie viralowo obiegło internet! (Video)

drapiący-się-kot cat-wow

Te krótkie nagranie przedstawia kota, który próbuje się podtrapać. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zwierzę ma ogromne problemy, z tym naturalnym dla kotów, gestem!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Właścielka zwierzęcia postanowoiła podzielić się zachowaniem swojego pupila na popularnym portalu Reddit. Kobieta sfilmowała swojego kociaka, gdy te próbował się podrapać.

Zaledwie 15-sekundowy filmik opatrzony tutułem: "mój kot jest połamany!", viralowo obiegł sieć! Oto odpowiedź, dlaczego! 

Dziwne ruchy

Wideo pokazuje kota próbującego podrapać się za uchem, ale ten gest, tak powszechny dla wszystkich kotów, w tym przypadku, wydaje się być dla zwierzaka nieosiągalny.

Kotek siedzi na kanapie, po krótkim obwąchaniu łapki, zaczyna energicznie machać łapą, aby podrapać się za uchem. Jednak, coś poszło nie tak! Łapka rusza się w powietrzu i jest daleka od celu. 

Na szczęście, ze zwięrzęciem jest wszystko jest w porządku. Okazało się, że kot po prostu siedział w nieprawidłowej dla miednicy pozycji. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o zachowaniach kota, zajrzyj tutaj.

Viralowe nagranie

Właścielka opublikowała filmik w sieci i nadała mu dość rozpaczliwy tutuł: "Mój kot jest połamany! Czy ktoś może go nauczyć jak to się robi prawidłowo?" 

Nagranie od razu podbiło serca internatów. Obejrzajrzało go już ponad 20 tysięcy osób i skomentowano ponad 200 razy!  

Ciekawe, jak na taką niespodziewaną popularność reaguje "połamany" kociak!

 
 
 
 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz