Reklama

Opublikowała zdjęcie swojego psa: tysiące ludzi nie mogło uwierzyć w to, co widzi

perro xoloitzcuintle dog-wow

To zdjęcie wywołało burzę w internecie. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Sandra Pineda na pewno nie spodziewała się aż takiej reakcji społeczności Instagrama, kiedy po raz pierwszy opublikowała zdjęcie swojego psa. Niektórzy oskarżali ją o znęcanie się nad zwierzęciem, a inni uznawali, że to internetowy hoax i taki pies wcale nie istnieje. 

Czy to naprawdę pies? 

Piper to rasa xoloitzcuintle (czyt.szolockłintli), w skrócie xolo. W Polsce funkcjonuje pod nazwą nagi pies meksykański. Jak sama nazwa wskazuje to piesek, który nie ma włosów. O ile jednak do bezwłosych kotów zdążyliśmy się przyzwyczaić, to xolo nadal budzą zadziwienie, bo rasa jest mało znana. 

Dowiedz się więcej o rasie nagi pies meksykański!

Zdjęcie psa Sandry wywołało niemałe kontrowersje wśród internautów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Piper & Riley (@pipernriley) on

Posąg, który oddycha 

Odkąd Sandra opublikowała pierwsze zdjęcie swojego psa, spotyka się ze skrajnymi reakcjami. Wiele osób komentuje osobliwy wygląd psa, ale wielu też zachwyca się jego nietypowym wyglądem lajkując i komentując jego zdjęcia. 

To zdjęcie uzyskało ponad 10.000 polubień w godzinę. Większość osób zastanawiała się, czy to faktycznie pies, czy jedynie rzeźba?

Czy opiekunka psa czasami nie kłamie pokazując internautom dekorację i wmawiając, że to żywe zwierzę? 

Dopiero późniejsze zdjęcia wyjaśniły wszystko, a Sandra zdecydowała się opowiedzieć całą historię swojego psa. Piper to naprawdę zupełnie normalny pies – wyjaśnia jego ludzka mama. I faktycznie, to że Piper tak jak inne psiaki bawi się, oddycha, je i przytula wyjaśniają pozostałe zdjęcia. Widać na nich też, że pies ma naprawdę cudowne życie! 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz