Reklama

Kotka traci młode i... adoptuje szczenięta. Nie żałuje tego ani przez moment

Kotka i piesek. dog-cat-happy

Nie udało się uratować dzieci Katryn po tym, jak kotka została wyrzucona na bruk. Ale na szczęście fortuna kołem się toczy...

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wyrzucona na bruk

Ta historia nie ma wesołego początku. Katryn po urodzeniu kociąt została porzucona przez swojego opiekuna wraz z maluchami. Obrońcy praw zwierząt z południowoafrykańskiej organizacji Langebaan Animal Care znaleźli koty, ale dla noworodków było już niestety za późno. Przeżyła tylko Katryn.

Pracownikom schroniska łamało się serce na widok matki, która właśnie straciła młode. Na szczęście fortuna kołem się toczy i już wkrótce wszystko miało się zmienić na lepsze.

Bezgraniczna matczyna miłość

Katryn poznała w schronisku cztery słodkie szczenięta, które właśnie straciły matkę. Kotka z dużym instynktem macierzyńskim szybko przygarnęła maluchy pod swoje łapki.

Od tamtej pory ta międzygatunkowa rodzina jest nierozłączna. Katryn dba, karmi i myje szczeniaki, a psy nie pozostają jej dłużne: ciągle się do niej przytulają i zabawiają.

Kot i pies pod jednym dachem: jak je pogodzić?

Na zdjęciach zamieszczonych w internecie przez schronisko widać, jak rozrabiaki robią skomasowany „atak” na swoją przybraną matkę. Aż trudno uwierzyć, że to oznaka bezgranicznej miłości. Zobaczcie sami.

 

We have a very special story to share with everyone. Meet Katryn and her puppies. Katryn was brought to Langebaan Animal care 3 weeks ago as being abandoned and unfortunately her kittens didn’t survive. She was still lactating so we took her in and kept her safe till we could have her sterilized. Then came along four 3 week old puppies that was handed over to us as unwanted. Katryn claimed the puppies as her own and has been nursing them since then and protects them and cleans them as her own. It has been so special to see this in real life and to realize how amazing animals are to take care of the young no matter what species they are. We could learn so much from animals! These puppies are now up for adoption as they are now 6 weeks old. They are border collie x pups. Please contact Izelle on 0837900653 if you are interested to adopt one.

Posted by Langebaan Animal Care on Tuesday, September 24, 2019
Jeśli Wy też chcielibyście adoptować psa lub kota, zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki adopcyjnej, gdzie znajdziecie ogłoszenia z całej Polski.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz