Reklama

Usłyszał pojękiwanie pod mostem. To, co zobaczył, przyprawiło go o mdłości!

odkrycie-pod-mostem dog-wow

W pewien chłodny zimowy wieczór, Bob, mieszkaniec Indiany w USA, szedł prawie trzy mile do swojego sklepu w małym miasteczku Griffith. Gdy przekroczył most, usłyszał przeraźliwy jęk.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 18.04.2020, 18:22, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Mężczyzna postanowił sprawdzić, skąd on dobiega. Gdy pochylił głowę, na brzegu rzeki zobaczył szczeniaka!

Niewyobrażalne okrucieństwo

Nie zwlekając ani chwili, Bob zszedł pod most i odkrył, że szczeniak był nie tylko zagubiony i samotny, ale także miał kaganiec na pysku przyklejony grubą warstwą taśmy klejącej

Nietrudno odtworzyć tę okrutną scenę, która miała miejsce przed interwencją Boba: ktoś próbował pozbyć się szczeniaka, zrzucając go z mostu, by bezbronne zwierzę w kagańcu utopiło się i nie mogło wezwać pomocy.

Na szczęście, plany kata nie powiodły się. Pies wylądował na brzegu, ale zranił się, uderzając o ziemię.

Szybka interwencja

Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, Bob zabrał szczeniaka do najbliższej kliniki weterynaryjnej. Jednak, odszedł i nie zostawił swoich danych kontaktowych. 

Lekarze zauważyli, że taśma musiała być przyklejona od dłuższego czasu, ponieważ szczeniak, który miał około 4 miesięcy, był całkowicie wycieńczony. Po badaniu okazało się też, że zwierzę ma złamaną łapkę, która wymaga operacji.

Na szczęście, mały Louie, takie nadano mu imię, szybko znalazł nową rodzinę. Życzymy mu dużo zdrowia!  

Jeśli Ty też chciałbyś pomóc bezdomnemu szczeniakowi, zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej, gdzie znajdziesz ogłoszenia z całej Polski.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz