Reklama

Były mąż Jennifer Aniston i jego pitbull podbijają serca internautów

Justin Theroux i jego pies dog-happy © Twitter.com/@JarretSays

Justin Theroux, aktor znany między innymi z serialu Sześć stóp pod ziemią i filmu Dziewczyna z pociągu, zaprasza swojego pitbulla na kolację przy świecach i przygotowuje mu miniaturowe dania.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Osoby, które mieszkają same, mogą w czasie kwarantanny i zamknięcia związanego z epidemią czuć się nieco samotne. Kiedy jednak mają przy sobie psa, z którym można zjeść razem kolację, ich sytuacja jest znacznie lepsza.

Justin Theroux również mieszka sam, ale ma przy sobie wiernego przyjaciela o imieniu Kuma. Każdego wieczoru, przygotowuje mu miniaturową wersję własnego posiłku (mamy nadzieję, że uwzględniając to, iż potrzeby żywieniowe psa są inne niż człowieka). Następnie obydwaj jedzą kolację przy świecach.

Zdjęcia z tych celebracji, aktor publikuje w internecie, a rzesze fanów zastanawiają się, co też ciekawego Kuma dziś zje na kolację. Fanki pytają również, co mogą zrobić, by zamienić się z psem miejscami.

Wiele chciałoby być na miejscu Kumy na przykład w tym momencie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @justintheroux on

 

Quiche, burgery, spaghetti

Pitbullowi można pozazdrości. Nie tylko tego, że opiekuje się nim celebryta, ale przede wszystkim tego, co pies dostaje na kolację! Ostatnie zdjęcie, na którym pies otrzymał wegetariańskie bułeczki z sieci In-N-Out Burger, było tak smakowite, że aż cieknie nam ślinka!

Kuma miał prawdziwe szczęście, bo został zaadoptowany przez Justina po huraganie Harvey, który nawiedził USA w 2017 roku. Teraz profil Theroux’a i jego psa obserwują tysiące osób.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @justintheroux on

A dzięki popularności, gwiazda zdobyć nieco środków na akcję The Browery Mission, którą wspiera, a która pomaga osobom bezdomnym i biednym w Nowym Jorku.

 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz