Reklama

Mrukliwy owczarek niemiecki zbliża się do rannego jelonka. To spotkanie zmienia wszystko!

owczarek-niemiecki-z-jelonkiem dog-wow

Owczarek niemiecki Sarge nie miał najłatwiejszego usposobienia. Na co dzień mrukliwy, nie dogadywał się ze swoimi rodzeństwem, a gdy dopadał go stres gryzł swoje łapy. Ale to wszystko się zmieniło za sprawą pewnego niezwykłego spotkania…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Pewnego dnia właścicielka Sarge’a, Cheryl przyniósła do domu znalezionego na poboczu drogi rannego jelonka, któremu z czasem nadała imię Buckwheat

Anioł stróż

Ku wielkiemu zaskoczeniu Cheryl, owczarek niemiecki od razu zbliżył się do bezbronnego jelonka i postanowił otoczyć go swoją opieką. Żaden z pozostałych psów nie mógł zbliżyć do rannego zwierzęcia, poza jego wiernym przyjacielem Sargem. 

Buckwheat szybko zaakceptował obecność dużego psa u swojego boku. Kiedy jelonek wstał na nogi i zaczął poruszać się o własnych siłach, Sarge pełnił rolę przewodnika.

Pies był obecny przy każdym, nawet najmniejszym upadku zwierzęcia, od razu gotowy ruszyć z pomocą. Kiedy tylko Buckwheat wyzdrowiał, powrócił na łono natury. Ale owczarek nadal miał misję do spełnienia!

Nowa życiowa misja

Gdy tylko po okolicy rozeszła się wieść, że Sarge i jego właścicielka świetnie poradzili sobie z rehabilitacją jelonką, od razu zaczęto powierzać im opiekę nad innymi rannymi zwierzętami.  

To prawdziwa radość dla czworonoga, który uwielbia pomagać nowymi przyjaciołom w potrzebie!

 

Sweetness pic of the day. ♥️Sarge and Bambi ♥️

Posted by Cheryl Stephen on Friday, March 27, 2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bucky & Friends (@buckys_porch) on

Przeczytaj: Kobieta kupuje fretkę dla swojego owczarka niemieckiego. Gdyby tylko wiedziała wcześniej...

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz