Reklama

Podczas ceremonii mianowania na psa policyjnego, ten mały labrador doprowadził do śmiechu tysiące osób!

Policyjny_szczeniak dog-happy

To miał być najważniejszy dzień w życiu tego czworonożnego funkcjonariusza, ale pies uznał, że nie jest zbytnio zainteresowany.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 23.04.2020, 13:14, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Do departamentu policji w Bristolu dołączył niedawno nowy funkcjonariusz Brody. Ma 12 tygodni i jest rasy labrador. Jego oficer prowadzący mówi, że piesek potrafi naprawdę długo się bawić, a potem długo spać. „Kiedy się nie bawi, to śpi” – dodaje Keith Medeiros w wywiadzie dla the Dodo. Nic zatem dziwnego, że pies przespał całą ceremonię mianowania! 

Policyjny pies terapeuta na trudne czasy 

Brody to pies terapeutyczny. Pojawił się w jednostce w połowie marca. Okazało się, że to idealny czas na to, by do zespołu dołączył pies terapeuta, bo ze względu na obecną sytuację ludzi są naprawdę zestresowani, a już chwilka z Brodym wystarczy, by zaczęli się uśmiechać. Tak naprawdę, wykonuje swoją pracę nawet wtedy, kiedy śpi i po prostu pozwala się głaskać. 

Szkolenie nowego psa policyjnego nie należy jednak do łatwych. Z uwagi na to, że ma być psem terapeutą, Brody powinien poznać tak wiele osób, jak to tylko możliwe, co jest dość trudne, w sytuacji, kiedy większość osób nie wychodzi z domu i wszyscy dystansują się społecznie. 

Przespana ceremonia 

W dzień zaprzysiężenia do służby, Brody musiał wstać bardzo wcześnie rano. Nic zatem dziwnego, że był śpiący. Kiedy jego koledzy ze służby postawili go na biurku, ten po prostu położył się i zasnął. Przespał całą ceremonię! Najważniejszy dzień dla każdego policjanta! 

Video z zaprzysiężenia nowego funkcjonariusza zostało obejrzane ponad 500.000 razy! 

 

K9 Brody Swearing in Ceremony 4/6/2020

Posted by Bristol, R.I. Police Department on Monday, April 6, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz