Reklama

Jantar był głodzony i bity. Ale to nie koniec nieszczęść

Pies_do_adopcji_Jantar dog-sad © Schronisko.info.pl

Ten doświadczony przez życie pies czeka na miłość już od ponad 5 lat! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Miał zaledwie około 1-2 lat, kiedy zamieszkał w schronisku. Życie nie było dla niego łaskawe. Jego poprzedni opiekun znęcał się nad nim w sposób okrutny. Pies był niedożywiony i bity. Ludzie przywiązali go do drzewa sznurkiem i bili batem. Ot tak, dla zabawy. 

Kiedy po paśmie cierpień pies znalazł się w schronisku, wszyscy myśleli, że szybko znajdzie nowy dom. Jest przecież jeszcze młody, uroczy i do tego bardzo inteligentny. Jednak mijały lata, a Jantar spędzał je w schronisku. 

 

Dlaczego Jantar nadal nie znalazł swojej rodziny? 

Bardzo trudno nam odpowiedzieć na to pytanie. Jak piszą jego opiekunowie ze schroniska, mimo tego, że został tak okrutnie doświadczony, jest psem przyjaznym, który uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi być pieszczony i dotykany. 

Jantar to pies mądry, łatwo się uczy i choć już zna wszystkie podstawowe komendy, może nauczyć się jeszcze więcej, jeśli tylko ktoś zechce poświęcić mu nieco czasu. To pies, który będzie żył w zgodzie z innymi psami – jest wobec nich uprzejmy i ugodowy. 

 

Kogo szuka Jantar? 

Idealny opiekun dla Jantara to osoba, która jest aktywna i chcę pracować z psem. Jantar większość swojego życia spędził w schronisku. Ma swoje nawyki i przyzwyczajenia. Jest to pies stróżujący, który wymaga pracy nad nadpobudliwością i tolerowaniem dostępu do zasobów. 

Jantar kocha spacery i bardzo na nie czeka. Dobrze, by jego opiekun lubił je tak samo jak on! 

Więcej informacji o Jantarze znajdziecie tutaj.

 

👉 KAŻDE UDOSTĘPNIENIE TO SZANSA NA DOM👈 ➡️ Pomóż w opiece w schronisku, jeśli adoptować nie możesz...

Posted by Schronisko w Korabiewicach Viva on Wednesday, April 15, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz