Reklama

Owczarek niemiecki uciekł z domu, aby odszukać swojego opiekuna chorującego na COVID-19. Niestety finał jest smutny

Suczka owczarka niemieckiego. dog-sad © Facebook @Sportello Tutela Animali

Na łamach Wamiz niejednokrotnie pisaliśmy o niezwykłej relacji zwierząt i ludzi. Niektóre były zabawne, inne smutne. Jednak historia Stelii, owczarka niemieckiego mieszkającego we Włoszech, po prostu łamie nam serce.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Włoch, opiekun suczki rasy owczarek niemiecki o imieniu Stella, zachorował na Covid-19 i musiał być hospitalizowany na oddziale intensywnej terapii.

Instynkt pierwotny

Po dwóch dniach spędzonych samotnie w domu, Stella była już pewna, że dzieje się coś złego. Kierowana instynktem wyruszyła na poszukiwania swojego opiekuna. Uciekła z domu i szła w kierunku szpitala Cisanello w Pizie. Wędrówka zajęła jej wiele godzin.

Po kilku dniach, zaniepokojeni zniknięciem psa krewni pacjenta, zaczęli szukać Stelii. Udało im się ją znaleźć wyczerpaną na placu przed szpitalem.

Chyba zrozumiała, że jej opiekun nie żyje. Nie zdążyła się pożegnać.

Nowe życie

Stella została adoptowana przez krewnego jej opiekuna. Zaczęło się nowe życie, które z pewnością nie będzie już takie samo.

Czytając historię Stelli, myślimy, że miłość psa do człowieka to więź, która nieczęsto zdarza się nawet wśród ludzi. Zgadzacie się?

 

** IMPORTANTE AGGIORNAMENTO ** Stella avrà una nuova famiglia! Verrà adottata da un parente del padrone defunto, che si...

Posted by Sportello Tutela Animali on Monday, April 13, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz