Reklama

Kobieta adoptuje jamnika. Kiedy pies poznaje jej babcię, wszystko się zmienia

starsza-pani-z-ukochanym-jamnikiem dog-happy © YouTube - The Dodo

Pies to nie tylko najlepszy przyjaciel człowieka, ale ma też terapeutyczny wpływ na swoich właścicieli. Poruszająca historia 84-latki to najlepszy tego dowód!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wszystko zaczęło się, gdy wnuczka starszej pani, Beckii zaadoptowała Sally, uroczego jamnika. Zaledwie dwa dni wystarczyły, aby pomiędzy babcią Beckii, Nan, a suczką nawiązała się silna więź.

Piękna przyjaźń

Teraz Beckii i Sally regularnie odwiedzają starszą panią, co najmniej dwa razy w tygodniu. Te urocze wizyty pełne są pieszczot, drapania po brzuszku i całowania. Ale na tym nie koniec! 

Sally szybko zdała sobie sprawę, że jej czułe spojrzenie wystarczy, aby dostać smakołyki od starszej przyjaciółki. I jakby tego wszystkiego było mało, Nan podczas spacerów śpiewa jamnikowi piosenki.

Zawsze na bieżąco

Kiedy Beckii i Sally nie mogą odwiedzić Nan, wnuczka zdaje relacje babci przez telefon. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że suczka to oczko w głowie 84-latki.

Co więcej, wiele wskazuje na to, że ta mała suczka także kocha staruszkę. Dzień po śmierci męża Nan, Sally była wielkim wsparciem dla kobiety. Wygląda na to, że jamnik pojawił się w jej życiu w momencie, w którym najbardziej potrzebowała miłości. 

Ta wzruszająca opowieść pokazuje, że bratnią duszę odnaleźć można w każdym wieku. Sami zobaczcie!

Źródło: TheDodo.com

Zostaw komentarz
1 komentarz
______
______
Głupie żeczy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz