Reklama

Zabierają kota do weterynarza. Kiedy skanują chip, wpadają w panikę!

kot-u-weterynarza cat-wow

Do tej zaskakującej historii doszło na początku kwietnia w północno-zachodniej Francji. Para zabrała swojego kota do weterynarza, jednak sprawy nabrały nieoczekiwanego obrotu!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 26.04.2020, 20:44, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Właściciele zabrali swojego pupila o imieniu Caïpi do weterynarza, ponieważ zwierzę miało problemy zdrowotne. Podczas badania, lekarz z uwagą słuchał niezwykłej historii kota.

Zagniony kot

Według jego opiekunów, kot trafił do ich domu, ponieważ został porzucony. Para oswoiła Caïpi'ego i postanowiła go zatrzymać. 

Jednak podczas badania, weterynarz szybko stwierdził, że coś nie zgadza się w tej opowieści. Kot nie tylko był wykastrowany, ale miał też czip. Nie mógł więc być bezdomny. 

Kiedy lekarz zeskanował jego czip, odkrył to, czego się obawiał. Caïpi po prostu się zgubił i gdzieś czekają na niego jego właściciele.

Niedługo powróci do domu

Po pewnym czasie, lekarzowi udało się namierzyć pierwszych właścicieli Caïpi’ego. Okazało się, że przeprowadzili się na francuską wyspę Reunion. Kiedy dowiedzieli się, że ich pupil się odnalazł, nie kryli wzruszenia. 

Mimo, że umieszczali ogłoszenia, ślad po ich kocie zaginął. Staracili nadzieję, że znów go zobaczą. Teraz są przeszczęśliwi, że ich ukochany kot po czterech latach znów do nich powróci. 

Para, która opiekowała się Caïpim przez ostatni czas, zgodnie przyznaje, że rozstanie będzie dla nich bardzo trudne. Miejmy nadzieję, że uda się im znaleźć innego równie kochanego kotka!

Jeśli chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej!
Źródło: Wamiz.com

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz