Reklama

W Japonii powstały apartamenty zaprojektowane dla singli z kotami!

mieszkanie-dla-singla-z-kotem cat-wow

Mieszkanie dla singla z kotem

© Wada Kosan

Jeśli planujesz swoją przyszłość jako samotna osoba mieszkająca z kotem, to propozycja tego dewelopera jest w sam raz dla Ciebie. Japońska firma Wada Kosan nawiązała współpracę z Felissimo (marka odzieży i akcesoriów dla kotów) i stworzyła kilka bardzo wyjątkowych mieszkań.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Unikatowe wyposażenie

Trzeba przyznać, że architekci pomyśleli o wszystkim. Te nietypowe mieszkania przeznaczone dla grupy docelowej "singiel z kotem", oferują niezbędny komfort zarówno zwierzęciu jak i właścicielowi. 

Każde mieszkanie zostało wyposażone w solidną konstrukcję wspinaczkową pozwalającą kotu na ćwiczenia, kuwetę wbudowaną w podłogę, otwory w ścianach, dzięki którym kot może się poruszać, a nawet przestrzeń pod schodami, gdzie może się schować, jeśli szuka spokoju. 

Potrzeba matką wynalazków

Choć ta nietypowa koncepcja może wywołać uśmiech na twarzy, to mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni traktują ją bardzo poważnie. Według ostatnich badań, 60% młodych Japończyków nie podjęło żadnych kroków, aby znaleźć drugą połówkę. 

Według niektórych prognoz do 2040 roku, prawie połowa populacji będą stanowili single. Sytuacja, która martwi władze, ale która oczywiście stwarza nowe możliwości biznesowe, takie jak chociażby te mieszkania.

mieszkanie dla kota

©Wada Kosan
©Wada Kosan
©Wada Kosan
©Wada Kosan
 
 
Źródło: Creapills.com, Boredpanda.com
 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz