Reklama

Pies nie znosi niani. Kiedy rodzice odkrywają przyczynę, są wstrząśnięci

Pies, gdy tylko widzi opiekunkę Finna, zaczyna być agresywny. Zaniepokojeni rodzice chłopca postanawiają uciec się do podstępu, by dowiedzieć się dlaczego ich pies nie znosi niani. Prawda jest druzgocząca.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 03.05.2020, 20:34

Rodzice kilkumiesięcznego Finna zaczęli podejrzewać, że coś jest nie tak. Albo z ich psem, albo z nianią.

Podejrzane zachowanie psa

Killian, miks labradora i owczarka niemieckiego, gdy tylko widział Alex, opiekunkę chłopca, stawał się bardzo agresywny.

Zauważyliśmy, że pies stał się bardzo defensywny, gdy Alex była w pobliżu. Warczał i stawał między nią a naszym synem. Jego włosy jeżyły się na karku i wiedzieliśmy, że coś jest nie tak.

- powiedział Benjamin Jordan dla ABCNews.

Zanim rodzina Jordanów zatrudniła Alex, sprawdzili jej historię i rekomendację. Nic nie wzbudzało podejrzeń. Ale zachowanie psa było bardzo niepokojące. Killian, na co dzień spokojny i przyjazny, w obecności niani zmieniał się nie do poznania.

Podstęp

Aby zbadać, co się dzieje, Jordanowie postanowili uciec się do podstępu. Zanim wyszli z pracy zostawili pod kanapą w salonie telefon z włączonym dyktafonem. To, co później usłyszeli, wprawiło ich w osłupienie.

Na nagraniu słychać, jak opiekunka klnie i krzyczy na kilkumiesięcznego chłopca. Słychać też dźwięki przypominające bicie.
Jordanowie natychmiast wzięli chłopca do szpitala, by sprawdzić czy nic mu się nie stało. Na szczęście maluch był cały i zdrowy.

Niemniej jednak, lekarze ze szpitala zadzwonili po policję. Podczas procesu sądowego Alex przyznała się do znęcania nad dzieckiem i została skazana.

Gdyby nie pies Killian, aż strach pomyśleć, jak potoczyłyby się losy małego chłopca.

Szukasz czworonoga dla rodziny? Oto psy idealne dla dzieci