Reklama

Pies nie cierpi niani. Kiedy rodzice odkrywają przyczynę, są wstrząśnięci

Dziecko i pies. dog-angry

Pies, gdy tylko widział opiekunkę Finna, zaczynał być agresywny. Zaniepokojeni rodzice chłopca postanowili uciec się do podstępu, by dowiedzieć się dlaczego ich pies nie znosi niani. Prawda jest druzgocząca.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 06.05.2021, 18:34, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Rodzice kilkumiesięcznego Finna zaczęli podejrzewać, że coś jest nie tak. Albo z ich psem, albo z nianią.

Podejrzane zachowanie psa

Killian, miks labradora i owczarka niemieckiego, gdy tylko widział Alex, opiekunkę chłopca, stawał się bardzo agresywny.

Zauważyliśmy, że pies stał się bardzo defensywny, gdy Alex była w pobliżu. Warczał i stawał między nią a naszym synem. Jego włosy jeżyły się na karku i wiedzieliśmy, że coś jest nie tak.

- powiedział Benjamin Jordan dla ABCNews.

Zanim rodzina Jordanów zatrudniła Alex, sprawdzili jej historię i rekomendację. Nic nie wzbudzało podejrzeń. Ale zachowanie psa było bardzo niepokojące. Killian, na co dzień spokojny i przyjazny, w obecności niani zmieniał się nie do poznania.

Podstęp

Aby zbadać, co się dzieje, Jordanowie postanowili uciec się do podstępu. Zanim wyszli z pracy zostawili pod kanapą w salonie telefon z włączonym dyktafonem. To, co później usłyszeli, wprawiło ich w osłupienie.

Na nagraniu słychać, jak opiekunka klnie i krzyczy na kilkumiesięcznego chłopca. Słychać też dźwięki przypominające bicie.

Jordanowie natychmiast wzięli chłopca do szpitala, by sprawdzić czy nic mu się nie stało. Na szczęście maluch był cały i zdrowy.

Niemniej jednak, lekarze ze szpitala zadzwonili po policję. Podczas procesu sądowego Alex przyznała się do znęcania nad dzieckiem i została skazana.

Gdyby nie pies Killian, aż strach pomyśleć, jak potoczyłyby się losy małego chłopca.

Szukasz czworonoga dla rodziny? Oto psy idealne dla dzieci

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz