Reklama

Koronawirus: stewardesa nawiązuje niezwykłą znajomość podczas prawie pustego lotu

Samolot_wnetrze dog-happy

Niezwykłe spotkanie w trudnych czasach epidemii.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 02.05.2020, 19:37, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:51

Jenn Yoo uwielbia swoją pracę jako stewardesa. Lubi poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi i pomagać im podczas podróży. 

W trakcie epidemii COVID-19 lotów komercyjnych jest bardzo mało. Te, które się odbywają, obostrzone są restrykcjami dotyczącymi zbliżania się do innych osób. Jenn Yoo mocno tęskni już za powrotem do normalności i samolotami pełnymi podróżnych. Jej praca w prawie pustym samolocie jest teraz smutna i nudna. 

Wyjątkowy pasażer na pokładzie samolotu

Czasem nawet jednak w tych trudnych dniach zdarza się coś bardzo miłego. To jedno spotkanie sprawiło, że podróż i praca stały się znacznie radośniejsze. A wszystko dlatego, że jednym z zaledwie 7 pasażerów podróżujących samolotem był uroczy Cavalier King Spaniel

Jak przewieźć psa samolotem? Przeczytaj nasz poradnik! 

Beano podróżował ze swoja opiekunką. Ze względu na niewielką ilość osób w kabinie pozwolono jej na wyciągnięcie psa z kontenera. Beano zachowywał się bardzo grzecznie, a jego uroczy pyszczek umilił całej załodze lot.

W szczególności polubiła go zaś Jenn Yoo, która miała nawet okazję pobawić się z psem w chowanego. Taki pasażer nie zdarza się co dzień!