Reklama

Te dwa nierozłączne pitbulle w końcu znalazły rodzinę, która przyjęła je pod swój dach!

Pitbulle Agatha i Jukebox dog-happy © Facebook - Jukebox & Agatha's Bonded Journey

Agatha i Jukebox to dwa urocze pitbulle, które poznały się w schronisku. Psy umieszczono w tym samym boksie, aby zrobić miejsce dla innych zwierząt. Tak zrodziła się między czworonogami niezwykle silna więź.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Wolontariusze natychmiast zauważyli, że coś niezwykłego przyciąga te dwa psy do siebie. Szybko stało się oczywiste, że pitbulle pod żadnym pozorem nie mogą zostać rozdzielone. Dlatego pracownicy schroniska postanowili poszukać jednej rodziny dla dwóch psów.

Uśmiech losu

Miesiące mijały, a pitbulle wciąż pozostawały bez rodziny. Trzeba przyznać, że znalezienie domu dla pary dużych psów, które w dodatku nie cieszą dobrą reputacją, to nie lada wyzwanie.

Na szczęście, do schroniska zgłosiła się pewna para, która potrafiła dostrzec fakt, że pitbulle potrafią być czułe i delikatne. Erin i Ubaldo, którzy niedawno stracili ukochanego czworonoga, stwierdzili, że mają wystarczająco dużo miejsca w domu, aby przyjąć pod swój dach Agathę i Jukeboxa. 

Nowe życie 

Dziś pitbulle powoli przyzwyczają się do nowych warunków życia. Wciąż pozostają nierozłączni. W czasie drzemki, przytulają się do siebie. Kiedy chcą się nawodnić, piją wodę z tej samej miski, a nawet w tym samym czasie.

Jukebox jest bardziej niespokojny niż Agatha, ale obecność najlepszej przyjaciółki bardzo go uspokaja i pozwala mu dostosować się do życiowych zmian.

Erin i Ubaldo, nowi właściciele pitbullów, zmienili życie swoich piesków, ale one też wzniosły do ich domu wiele miłości po stracie ukochanego pupila. 

Sami zobaczcie!

 

Sweet babies. Now Agatha has a lump on her nose. At least we know why and what it is. They like to chomp on grass &...

Posted by Jukebox & Agatha's Bonded Journey on Wednesday, October 23, 2019
Jeśli również chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz