Reklama

Golden retriever ratuje zwierzęta, które jego opiekun haniebnie zaniedbał (VIDEO)

Golden_retriever_nad_miską_ze_złotymi _rybkami dog-wow © Instagram.com/daddyofdogs

Wszyscy wiemy, że goldeny to wrażliwe psy o nie tylko złotej sierści, ale i szczerozłotym sercu! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 07.05.2020, 07:48, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Miska z wodą a obok dwa trzepoczące się, umierające karasie. Jeszcze chwila i pozostawione bez wody ryby odejdą. Na szczęście pojawia się wybawiciel. Golden retriever delikatnie łapie pyskiem złota rybkę, podnosi ją z ziemi i wypuszcza ją do wody.

Trącając ją nosem upewnia się, czy rybce nic się nie stało i kiedy widzi, że zaczęła machać płetwami, zbiera z posadzki także jej koleżankę. 

Po chwili obie rybki pływają już radośnie w misce. Uratowane przez psa i bezpieczne. Gdyby nie przyszedł na czas, rybki skończyłyby swój żywot dość szybko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DogDaddy | Mureiro Perez (@daddyofdogs) on

1 mln zachwyconych i … oburzonych fanów 

Video z nagraniem, podczas którego golden ratuje rybki, obejrzano na samym Instagramie około milion razy. Część osób jest zachwycona postawą psiaka, a niektórzy nawet nazywają go bohaterem.

Inni, komentują całą sytuację wskazując na to, że sytuacja zdecydowanie nie jest naturalna, lecz sprytnie wyreżyserowana. Ktoś przecież trzymał telefon i nagrywał całą sytuację, zatem być może złote rybki nieprzypadkowo znalazły się bez wody na gołej posadzce – gotowe do uratowania przez słodkiego psiaka.

A jeśli taka jest właśnie historia tego video to naszemu sympatycznemu goldenowi pozostaje jedynie współczuć, że ma tak bezdusznego opiekuna i pogratulować wielkiego serca! 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz