Reklama

Właśnie miał przekazać w TV ważną wiadomość, ale jego golden retriever miał inny plan

Golden retriever na kolanach prezentera dog-wow © Twitter.com/AndrewFeinberg

Każdy opiekun psa czy kot pracujący z domu musi być gotowy na niespodziewane sytuacje.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kilka dni temu pisaliśmy o Betty – kocie, który towarzyszy prezenterowi w nadawanych z domu prognozach pogody. Okazuje się, ze kotka ma konkurencję w świecie pupili, w postaci golden retrievera. 

Brody to uroczy, choć nieco niesubordynowany golden retriever, który nie dał się onieśmielić kamerze. Kiedy jego opiekun Paul Dellegatto w transmisji dla FOX WTVT przekazywał mieszkańcom Florydy prognozę pogody, Brody uznał, że czas się rozerwać.

Nudzi mi się... 

Najpierw chcąc zwrócić na siebie uwagę zablokował transmisję, wskutek czego meteorolog musiał prowadzić relację zmian pogodowych bez mapy. Później Brody uznał, że potrzebuje nieco większego zainteresowania i wspiął się na kolana prowadzącego. Ten mimo tej niespodzianki kontynuował prognozę. 

Hitem w internecie stało się jednak dopiero znudzone kłapnięcie szczęką w wykonaniu retrievera – pies dał dość wyraźny wyraz temu, co sądzi o atrakcyjności prognozy pogody i zaczął ziewać na wizji!

 

Najlepsza prognoza pogody w historii telewizji

Dellegatto niepokoił się nieco jak jego występ odbiorą telewidzowie. Okazał się, że niepotrzebnie. Wszyscy pokochali Brody’ego, a jeden z komentatorów transmisji na Twitterze powiedział, że była to najlepsza prognoza pogody w historii telewizji. 

W odróżnieniu od Betty, która stała się głównym meteorologiem stacji 14 News, Brody nie zamierza zostawać gwiazdą, ale internauci mają nadzieję, że co jakiś czas będzie się pojawiał na wizji. Jak na razie video z prognozą pogody z Brodym osiągnęło aż 5 mln odsłon. 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz