Reklama

Pisklęta kąpią się w basenie. Wtedy dołącza owczarek niemiecki i...

Owczarek niemiecki z kaczątkami. dog-happy

Wszyscy wiedzą, że psy lubią zabawki – patyki, piłki, pluszaki... Kallie, owczarek niemiecki, w zabawie idzie jednak o krok dalej - gumową kaczkę postanowił zastąpić najprawdziwszymi pisklętami.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Imprezka w basenie

Grupa kaczątek bawi się w małym, plastikowym basenie. Machają skrzydłami, wiosłują entuzjastycznie, by utrzymać się na wodzie. Pływają w tę i we w tę, niedowierzając, jak super można się bawić w niewielkim brodziku. Nie zdają sobie jednak sprawy, że ktoś je obserwuje.

Kallie, owczarek niemiecki z Tulsy w Oklahomie, zazdrośnie przygląda się zabawie wesołych piskląt. W końcu dochodzi do wniosku: „Raz się żyje!” i wskakuje do wody.

Poznaj rasę: owczarek niemiecki

Pies relaksuje się, leżąc po środku basenu, a wokół niego pływają kaczuszki, nic sobie nie robiąc z towarzystwa „groźnego” czworonoga. Kallie tylko od czasu do czasu potrąca je nosem albo podejrzanie się oblizuje. Na szczęście okazuje się, że pies wcale nie ma ochoty zjeść małych kaczek.

Któż może się oprzeć?

Urocza zabawa piskląt nic nierobiących sobie z psiego towarzystwa podbiła serca internautów. Filmik z basenowej imprezki obejrzało już kilkadziesiąt tysięcy osób.

To tylko potwierdza nasze przekonanie, że kaczki „w starciu” z psami bywają nieustraszone i chętnie się z nimi bawią.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz