Reklama

Golden retriever trafia do weterynarza: kiedy robi mu prześwietlenie, nie wierzy własnym oczom!

szczeniak-golden-retriever dog-wow

Para zabrała psa do kliniki, aby zrobić mu prześwietlenie, ale kiedy weterynarz zobaczył wyniki, nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył w przełyku zwierzęcia!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dustin to pięciomiesięczny golden retriever, który wraz ze swoimi opiekunami mieszka w Australii. Niedawno napędził im nie lada stracha. Trudno powiedzieć, dlaczego Dustin postanowił “skosztować” widelca. Jedno jest pewne - sprytnie wykorzystał nieuwagę swoich właścicieli zrzucając talerz z jedzeniem, a przy okazji połykając ostry sztuciec.

Ravioli zniknęło razem z widelcem  

Kiedy Elise Pitt, właścicielka Dustina, wróciła z kuchni do stołu, zastała niemały bałagan. Talerz i wyjedzone ravioli leżały na podłodze, jednak brakowało widelca

Nie było go na stole ani na podłodze, dlatego zaniepokojeni opiekunowie postanowili zabrać swojego pupila do weterynarza.  

Niecodziennie odkrycie

Kiedy lekarze z pogotowia dla zwierząt w Adelaide w Australii zrobili psu prześwietlenie, wyniki rozwiązały wszystkie wątpliwości. 

Podejrzenia właścicieli potwierdziły się, mały Dustin połknął widelec! Lekarze wykonali endoskopię, a następnie wyciągnęli sztuciec z żołądka psa. 

Po zabiegu klinika weterynaryjna podzieliła się na Facebooku nagraniem z przebiegiem endoskopii, które opatrzyła następującym komentarzem. "- Chyba mój pies zjadł widelec! - Widelec? Naprawdę? Jesteś pewien? Czy jest zrobiony z plastiku? Albo metalu? Widelec dla dziecka? Albo duży z Maxwell&Williams [popularna w Australii firma produkująca zastawy obiadowe - przyp. red.], który Państwa teściowie kupili jako prezent ślubny?" - czytamy w nieco prześmiewczym opisie.

Powrót do zdrowia 

Dobra wiadomość jest taka, że pies ma się już dobrze. Chociaż nadal próbuje połknąć wszystko, co spotka na swojej drodze, dlatego trzeba mieć na niego oko.

Miejmy nadzieję, że dla własnego dobra, następnym razem natknie się na kość, a przynajmniej na coś znacznie bardziej smacznego i mniej niebezpiecznego niż widelec.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz