Reklama

Alaskan malamute błaga o smakołyki. Narzekania tego psiego zrzędy obejrzało już 300 tysięcy internautów!

alaskan malamute dog-happy

Ten słodki szczeniak próbuje różnych sposobów, by dostać smakołyki. Jeden z jego pomysłów zapamiętacie na długo: jak ostatni hit radiowy, który niełatwo wyrzucić z pamięci. Choćbyście się bardzo starali...

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Jak zdobyć łakocie?

Wszyscy to znamy aż za dobrze. Psy, koty – wszystkie czworonogi (i czasem też dzieci) próbują różnych sposobów, by dopiąć swego i zdobyć łakocie. Kiedy słodkie minki i teatralne pozy potrafią jeszcze człowiekowi dać trochę radości, tak jęczenie zwierzaka może doprowadzić do szału. Albo "fejmu" w mediach społecznościowych.

Kiedy ogląda się tego słodkiego szczeniaka rasy alaskan malamute trudno uwierzyć, że może kogokolwiek zirytować. Maślane oczy, puszysta sierść... Nie dajcie się zwieść. Gdy tylko włączycie głos, zacznie się koncert fałszywych skrzypiec.

Poznaj rasę: alaskan malamute

Zrzędliwy pies

Na zamieszczonym w mediach społecznościowych filmiku widzimy młodego psa, który podchodzi do kanapy, na której siedzi jego opiekunka, i ewidentnie czegoś chce. Ponieważ maślane oczy nic nie dają, malamut zaczyna wydawać zabawne gardłowe dźwięki – jakby chciał negocjować. Jego zrzędliwy głos, niby straszny, tak naprawdę rozbawia wszystkich do łez. Smaczku temu widokowi dodaje pyszczek, na którym maluje się rozpacz: „Dlaczego nie chcesz dać mi jeść?!”.

- Właśnie go nakarmiłam dwie godziny temu, chce więcej jedzenia i jest zdenerwowany, bo nie reaguję – zwierza się psia mama.

Kobieta opublikowała na YouTube filmik ze swoim marudzącym malamutem w 2009 roku. Od tamtej pory nagranie zostało odtworzone prawie 300 tysięcy razy.

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz