Reklama

Pies wraca ze spaceru z czymś przyczepionym do grzbietu. Jego pan przeciera oczy ze zdumienia!

pies-i-koala dog-wow

Pies i koala

© Youtube - Henry

Do niespotykanej sytuacji doszło w Adelaide w Australii. Podczas spaceru pewien pies przyniósł na swoich plecach niezwykłe zwierzątko!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Więź między mamą koalą a jej maleństwem jest niezwykle silna. Małe rodzą się niewidome, a ich uszy nie są jeszcze rozwinięte, dlatego całkowicie polegają na swoich mamach.

Dzieci Koala spędzają 6 miesięcy w torbie swojej matki, a nawet, kiedy są gotowe do wyjścia, te urocze małe stworzenia kurczowo trzymają się swojej rodzicielki.

Koala myli psa z własną matką

Podczas gdy Henry wyprowadzał na spacer swojego pupila Tony'ego, pies podbiegł do niego z czymś zwisającym z jego pleców. Mężczyzna nie mógł uwierzyć swoim oczom!  

Okazało się, że było to dziecko koala. Najprawdopodobniej straciło matkę przez co było zupełnie zdezorientowane. Kiedy maluch zobaczył czworonoga, nie wahał się wspiąć na plecy, mając nadzieję, że znalazł właśnie swoją mamusię!

Niezwykłe wideo 

Henry postanowił uwiecznić tę nietypową scenę na nagraniu. Na filmiki widzimy, że Tony zachowuje pełen spokój. Pies nie szczekał nawet przez chwilę. Patrzy porozumiewawczo na swojego właściciela, jakby chciał zapytać, co teraz robimy

Kiedy Henry zamieścił film na Youtube'ie, nagranie viralowo obiegło sieć. Obejrzało je blisko 200 tysięcy razy! 

A wracając do małej koali, zeszła z pleców Tony’ego po czym sprytnie wspięła się na drzewo i wróciła do torby do swojej mamy

Sami zobaczcie to niecodzienne spotkanie!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz