Reklama

To, co zrobił ten obcy mężczyzna, aby uratować życie owczarka niemieckiego, jest niesamowite

Czarny owczarek. dog-happy

Tragedia Jetta rozpoczęła się podczas zabawy z piłką

© Facebook @BlissNuckols

Opiekunka umierającego psa utknęła w korku w drodze do weterynarza. Gdyby nie pewien pracownik przydrożnej budowy, ta historia mogłaby się skończyć tragicznie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niebezpieczna zabawa

W środę 6 maja Teresa Perkins wiedziała, że jedzie zdecydowanie za szybko. Ale miała swój powód. Jett, jej pies, podczas zabawy połknął piłkę. Mieszkająca w Crimora w Wirginii kobieta wiedziała, że nie ma chwili do stracenia.

W drodze do weterynarza 3-letni owczarek umierał na tylnym siedzeniu, nie mogąc złapać oddechu. Liczyła się każda minuta, ale jak na złość na drodze utworzył się korek z powodu pobliskiej budowy.

Poznaj rasę: owczarek niemiecki

- Mój pies był prawie martwy. Leżał w samochodzie, nie ruszał się. Słyszałem, jak oddycha, jak z trudem łapie powietrze, ale potem przestał. Gorączkowo płakałem i modliłem się – Perkins zwierzyła się lokalnej gazecie „Staunton News Leader”.

Bohater z budowy

Kobieta zaczęła gorączkowo uderzać w klakson, mając nadzieję, że ktoś zwróci na nią uwagę i udzieli pomocy. Na szczęście rozpaczliwe działanie Perkins poskutkowało. Jeden z robotników pobliskiej budowy podbiegł do samochodu i bez chwili zastanowienia włożył rękę do gardła psa, by wyciągnąć piłkę i zaczął resuscytację.

Jett wkrótce zaczął oddychać i kiedy tylko Perkins mogła kontynuować jazdę, zabrała go do weterynarza. Na miejscu lekarz przebadał psa i wkrótce wypisał do domu.

Parkins, oszołomiona całą akcją, zapomniała zapytać o imię robotnika, który uratował życie Jetta. Jej córka wpadła jednak na pomysł, by znaleźć mężczyznę przez Facebooka.

Dzięki postowi w mediach społecznościowych okazało się, że mężczyzna nazywa się Cavaja Holt. Perkins nazwała go bohaterem i podziękowała za uratowanie życia psa.

Perkins obiecała, że już nigdy nie da Jettowi piłki.

 

Update: Thanks everyone! We found him! His name is Cavaja Holt! A true hero🦸🏻‍♂️ So, today my moms German Shepard,...

Posted by Bliss Nuckols on Wednesday, May 6, 2020

Źródło: News Leader

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz